Репетитор іспанської мови

Вивчення іспанської мови — це захоплююче і просто. Незамінним помічником у цьому занятті вам стане репетитор іспанської мови. На порталі «Репетитори України» зареєстровані професіонали своєї справи, які допоможуть Вам освоїти тонкощі і особливості вимови, навчать граматиці, а також підберуть індивідуальну методику навчання, яка підходить саме Вам. Якщо Ви хочете освоїти цю мову на професійному рівні, то Вам виразно потрібен репетитор зно з іспанської мови. За допомогою кваліфікованого фахівця процес навчання буде проходити значно швидше і ефективніше. Вже через пару місяців після початку навчання Ви побачите результати, які приємно Вас здивують.

Знайти хорошого фахівця, який навчить всім тонкощам цього предмета непросто, проте «Репетитори України» спростять це завдання. На нашому порталі зареєстровані фахівці, завдяки яким індивідуальні уроки іспанської мови будуть проходити з максимальною ефективністю. Всі наші викладачі знають іспанську мову на рівні носія.

Як правило, перше заняття з репетитором проходить безкоштовно, для того, щоб Ви познайомилися з викладачем, склали програму навчання і подивилися, підходите Ви один одному. Наші репетитори іспанської мови застосовують комбіновані методи навчання, при яких під час уроку ви вивчаєте як лексику, так і граматику. Використовуючи набуті навички, під контролем викладача Ви навчитеся вільно висловлювати свої думки на іспанському, грамотно писати і отримувати відмінні оцінки на іспитах, таких як DELE.

Іспанська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по іспанської мови. Всього репетиторів в базі: 6129

5 років викладацького стажу1 рік


7 років


10 років


Викладацький стаж як репетитора 3 роки. Також в рамках виконання доручення кафедри викладав 2 місяці вуніверситетах Підбираю індивідуальну методику для кожного учня, так як мети, потреби і можливості у всіх різні.


5 років - російська як іноземна на базі іспанської (Іспанія) 1,5 року іспанська мова (Україна) Індивідуальний підхід – програма підбирається в залежності від цілей вивчення мови, а також наявності вільного часу для самостійної відпрацювання пройденого...Займалася з дівчинкою 16-ти років англійською протягом півроку(2013) і зі студенткою 3 курсу при підготовці до перескладання іспанської(2015)Педагогічна практика в харківській школі № 17 ( в якості викладача іспанської дітей середніх класів)


Кандидат філологічних наук,член Асоціації Іспаністів України (Asociación de la Hspanistas de Ucrania web:http://ahiucr.org.ua/) Маю вищу педагогічну освіту та окремо диплом викладача іспанської мови та літератури Міжнародний диплом LENGALIA (Мадрид 2012)...


- Знаходжу індивідуальний підхід до кожного; - Працюю за автентичними підручниками і розробляю додаткові матеріали; - Працюю як з дітьми, так і з дорослими; - Вибираю нестандартну методику навчання і проводжу ніяк форматні заняття; - Підготую до іспитів


2 роки


Сильний, вимогливий викладач,

Top