Репетитор з інформатики Київ

Комп’ютерна грамотність в наш сучасний час стала вже обов’язковою для кожної працюючої людини, студента і навіть школяра. В основному, в навчальних закладах викладачі дають лише базові знання з інформатики. З ними далеко не підеш, і отримати хорошу і високооплачувану роботу буде непросто.

Ніхто не говорить, що школяр повинен розбиратися в комп’ютерах на рівні програміста, знати їх мову і вміти складати ноутбук з різних деталей в батьківському гаражі. Але тим не менше, потрібно знати і вміти працювати з тими програмами, які можуть стати в нагоді на будь-якій роботі і при будь-якій життєвій ситуації. Допоможе в цьому тільки репетитор з інформатики в Києві. Тільки такий професіонал зможе якісно викласти весь матеріал, перевірити здібності учня і дати потрібні знання.

Репетитор інформатики в Києві зможе працювати з студентом або школярем у зручний для них час. Багато викладачів також можуть проводити заняття на дому в учня, так йому не доведеться після школи їхати додому до свого вчителя, не витрачати на це час і сили. Таким чином, дитина буде вивчати предмет в комфортних для себе умовах, які позитивно впливають на отримання високого результату навчання.

Зараз багато вчителів пропонують свої професійні послуги з різних предметів, серед яких є і підготовка до ЗНО. Всі вони користуються шаленою популярністю, так як індивідуальні заняття вже давно стали найякіснішим і ефективним способом вивчення будь-якої дисципліни. Адже при такому спілкуванні викладач звертає увагу на свого учня, будує свої уроки згідно з його вимогами і можливостями. При необхідності одна і та ж тема вивчається кілька уроків, до повного засвоєння. Так і репетитор з інформатики в Києві зможе дати відмінні знання і індивідуальний підхід до навчання.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 15 викладачів інформатики, Київ. Всього репетиторів в базі: 4485

Досвід викладання – 2 роки; Репетиторство – з 2007 року


Працюю третій рік у школі, викладаю інформатику, математику. Не конфліктний, комунікабельный.


20


Стаж педагогічної роботи - 33 роки. Маю досвід роботи з різними віковими групами - молодші класи, 5-9 клас та випускники шкіл. Маю великий досвід у підготовці до вступу у ВНЗ та проходження ЗНО. Викладав в коледжі і професійному ліцеї. Головне в роботі з...


Досвід роботи/вміння: - Помічник організатора виставок в Глобусі, Каравані. - Модель, допомога в організації показу лінії дизайнерського одягу ANTVAN Fashion Days (2016) - Майстер-класи та тренінги від імені інституту (благодійні акції 2014-2015,...


2 года


Досвід роботи репетитором з 2009 року. Робота з дітьми різних вікових груп (від 4 років), проведення як приватних уроків,так і групових занять. Розробка індивідуальної програми занять в залежності від побажань учня.


Великий досвід навчання школярів, студентів, співробітників фірмЗа час навчання у Інституті біології мала викладацьку практику в університеті, викладала для студентів 3-го, 4-го курсів. Проводжу науково-популярну викладацьку діяльність для різних аудиторій, тому знаю, як візуально та швидко викласти основні наукові ідеї....


Викладаю Haskell, C , С, Paskall, Linux, Кумир. Займаюсь администруванням рішень на базі Linux (Asterisk, OpenVPN, OpenWRT, SAMBA тощо), установкою і подальшим супроводом рішень для малих і середніх офісів на базі Debian і FreeBSD. Маю досвід розгортання...


Індивідуальний підхід до кожного учня, підбір складності завдань. Основний упор робиться на практику і закріплення отриманих знань. Підготовка лекційного і практичного матеріалу різного рівня складності з курсів: "Текстовий редактор MS Word"...


Досвід викладання – з 2013 року (вчитель математики та інформатики у школі, викладач інформатики в Ірпінському економічному коледжі).


Займаюся з учнями вже більше 3х років. В основному готую людей до проходження співбесіди на роботу, здачу сесії, шкільних іспитів.


Викладацький стаж становить 4 роки. Математика: займаюся підготовкою учнів до ДПА, ЗНО, іспитів, контрольних; допомога у виконанні домашніх і самостійних робіт. Інформатика: допомога в освоєнні Word, Excel Програмування: C#, Delphi, SQL.

Top