Репетитор хімії у Дніпропетровську

Хімія — наука, що хвилює уми середньовічних вчених, сьогодні, як ніколи, актуальна і навряд чи знайдеться хоч одна сфера життя, де люди не користувалися б плодами цієї науки. Згідно з прогнозами вчених, з розвитком цивілізації роль хімії буде все більше зростати і, звичайно ж, не залишиться в стороні від цього глобального процесу і Україна — багато соціологів вважають, що саме в розвитку хімічної технології Україна може знайти свою інтелектуальну нішу, а значить, хіміки будуть затребувані на ринку праці. Отримати хороший стартовий багаж знань в цій науці вам допоможе репетитор хімії в Дніпропетровську, якого ви легко знайдете за допомогою компанії «Репетитори України». З вашим репетитором хімії ви зможете узгодити місце і час проведення занять. Це може бути будь-який час дня і будь-яке місце на карті вашого міста.

У будь-якому випадку, індивідуальні заняття з досвідченим викладачем допоможуть вам в стислі терміни і на високому рівні оволодіти цією захоплюючою наукою. За вашим бажанням репетитор хімії в Дніпропетровську приділить більше уваги тим розділам, які досі здавалися вам менш зрозумілими або за якими вас чекає іспит. Таким чином, і неорганічна, і органічна хімія будуть однаково доступні вашому розумінню.

Наш репетитор хімії в Дніпропетровську навчить вас:

- Не боятися ніяких завдань з хімії, якими б складними вони не здавалися;

- Складати і розв’язувати рівняння хімічних реакцій;

- Орієнтуватися в системі Менделєєва краще, ніж на власній кухні;

- Пройти тест з хімії на ЗНО;

- Здати університетський іспит з цього предмету на відмінну оцінку;

- Застосовувати отримані знання в побуті;

- Бути на голову вище інших конкурентів при прийомі на роботу, що вимагає знання хімії;

- Просто бути освіченою людиною.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів хімії, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 4916

Займався науковою діяльністю на кафедрі з другого курсу. Постійно отримував знання від своїх керівників і навчався на їх досвіді в тому числі викладання. Є 8 публікацій з наукової роботи в галузі міжфазного каталізу. Пробував проводити лабораторні роботи.


5


Вчитель репетитор 6 років. Виконання контрольних, курсових і дипломних робіт більше 2-х років


Педагогічний стаж – 16 років (вчитель хімії, біології, економічних дисциплін в школі, ВНЗ). Всі мої учні стверджують, що мої заняття проходять цікаво. Я застосовую в навчанні колекцію препаратів з зоології і ботаніки, демонстраційні досліди з хімі (наявна...


Маю хороший досвід індивідуальних занять з математики.Індивідуальний підхід.Легко знаходжу спільну мову з дітьми і підлітками. Підтримка успішності в школі. Допомога в засвоєнні пропущеного та поточного матеріалу, усунення прогалин, систематизація...


Викладаю 4 роки . Готую до вступу в мед. училища.


Вчитель-методист,має друковані роботи,стаж викладання 20 років.


більше 40 років викладання та репетиторства


1.5 року. Викладав у дитячому науковому таборі природничі науки.Як такої методики навчання у мене немає - є інформація і є учень, якому я повинна пояснити, а оскільки в кожного своє сприйняття, то і підхід до кожного індивідуальний.
Досвід роботи в середній школі - 1 рік, в університеті - 14 років. Науковий співробітник.


Top