Репетитор з хімії

Комусь точні науки даються легко, а для когось це навпаки суцільні муки. Однак варто втрутитися досвідченому репетитору з хімії, і всі проблеми дуже швидко вирішені! Варто тільки заповнити прогалини у вивченні цього предмета, і він стане Вашим улюбленим на довгі роки.

Неймовірно багато залежить від викладача. Комусь під силу тільки дресирування, результатом якогр є зазубрювання правил і законів. Справжній же викладач, майстер своєї справи, вміє привити любов до предмету, заразити своїм ентузіазмом. В результаті весь матеріал сприймається легко, швидко запам’ятовується і залишається в пам’яті протягом великого періоди часу.

Індивідуальні уроки з репетитором по хімії — це Ваш шанс на успіх. Досвідчені фахівці допоможуть Вам у освоєнні навіть дуже складного матеріалу, роблячи його доступним для сприйняття і запам’ятовування.

На нашому сайті Ви знайдете каталог репетиторів хімії, які з радістю і готовністю відгукнуться на Ваше бажання вивчати цей предмет. Незалежно від Вашого віку, заняття неодмінно матимуть позитивний результат!

В яких ситуаціях доречно буде звернення до репетитора:

Незалежно від того, які Ви переслідуєте мотиви, заняття з досвідченим викладачем значно прискорять процес освоєння матеріалу з курсу хімії. Уроки будуть запорукою того, що саме Ви в результаті занять підвищите свій рівень знань. В ході навчання у Вас завжди буде можливість зупинитися на незрозумілій матеріалі, затримуючись рівно стільки, скільки потрібно для успішного освоєння і розуміння.

Знайдіть свого репетитора з хімії вже сьогодні!

Для того щоб успішно написати ЗНО і стати студентом хімічного факультету одного з найпрестижніших вузів України, радимо звернутися за допомогою до кваліфікованого викладача. На нашому сайті розміщені сотні анкет репетиторів, які мають досвід проведення уроків з майбутніми абітурієнтами та знають всі нюанси проведення тестування. З ними підготовка до ЗНО з хімії пройде швидко і, що важливо, ефективно.

 

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по хімії. Всього репетиторів в базі: 4823

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


Стаж роботи за спеціальністю-24 рокиЗ 2010 року працюю репетитором. Готую до ЗНО з математики та фізики. Доступно обумовлюється матеріал на прикладах.


Займався науковою діяльністю на кафедрі з другого курсу. Постійно отримував знання від своїх керівників і навчався на їх досвіді в тому числі викладання. Є 8 публікацій з наукової роботи в галузі міжфазного каталізу. Пробував проводити лабораторні роботи.


Педстаж більше 30 років, вища категорія, старший викладач. Викладала хімію в школі і технікумах. Мої учні були призерами міських та обласних олімпіад. Маю досвід роботи з підготовки учнів до ЗНО,Досвід викладання у Вузі з 2009 року. Викладаю: математика до 9 класу, хімія - в тому числі і студентам


5


Шкільний вчитель 4 роки, вихователь старших класів в інтернаті 7 років, приватне репетиторство з перервами з 1991 року


2 года


Вчитель репетитор 6 років. Виконання контрольних, курсових і дипломних робіт більше 2-х років


Педагогічний стаж – 16 років (вчитель хімії, біології, економічних дисциплін в школі, ВНЗ). Всі мої учні стверджують, що мої заняття проходять цікаво. Я застосовую в навчанні колекцію препаратів з зоології і ботаніки, демонстраційні досліди з хімі (наявна...


Стаж: 4 роки репетиторської діяльності. На практиці активно застосовую інтерактивні, евристичні методи, мнемотехнику, мультимедіа. Працюю над розвитком в учнів асоціативного і логічного мислення. Здійснюю підготовку до вступних іспитів з хімії та біології,...


Викладацький стаж 2 роки. 2014-2015 рік у спеціалізованій школі 24. З 2015 року працюю викладачем хімії Херсонського політехнічного коледжу (колишній машинобудівний технікум). Брала участь у Всеукраїнських конференціях, регулярно публікуюсь в...

Top