Репетитор в Херсоні

Самоосвіта і самовдосконалення є показниками особистісного зростання людини. Допомогти в цьому прагненні завжди зможе репетитор Херсон.

Сучасний світ надає нам безліч можливостей. Щоб досягти великих висот людині варто лише захотіти і докласти до цього свої сили і старанність. І, звичайно ж, в даному прагненні не обійтися без знань. Згадати добре забуте старе або отримати нові знання допоможе досвідчений фахівець — репетитор в Херсоні. А знайти такого викладача ви зможете на нашому електронному ресурсі — Асоціація репетиторів України.

Наш сайт був створений спеціально для того, щоб стати якоюсь платформою, основним місцем зустрічі учнів, студентів і просто людей, які бажають вдосконалити свої знання в певних сферах, а також кращих викладачів України. Саме у нас можна всього за 10-15 хвилин знайти репетитора в Херсоні і домовитися з ним про заняття.

В нашій базі  вам надається великий вибір претендентів, яких ви можете обирати виходячи з ваших побажань і вимог.

Якщо вам сподобався викладач з іншого міста, не з Херсона, і почати з ним заняття ви не можете через географічну відстань, то ви можете домовитися з ним про проведення навчання по скайпу. Дана форма навчання ставати дуже популярними останнім часом, адже вона економить час і гроші. Вам не знадобитися їхати через все місто і витрачати час на пробки, щоб дістатися до вчителя додому, і навпаки. Адже цей час ви може витратити на себе, на вирішення інших особистих справ або на додатковий час для навчання. За рахунок економії часу, вартість уроків може бути трохи нижче, ніж за звичайне індивідуальне заняття. На додаток до вже перерахованих переваг, скайп дозволяє провести заняття у зручний для вас обох час, включаючи раніше ранок і пізній вечір. Це дуже підходить для ділових людей, у яких весь день розписаний по хвилинах, але які стежать за своїм самоосвітою і прагнуть вдосконалити свої знання.

Якшо вам потрібен репетитор в Херсоні, то швидше  заходьте до нас, використовуйте загальну базу вчителів або включайте спеціальні фільтри, і вибирайте найкращого. Впевнені, що ви зможете знайти собі потрібного викладача, з яким ви разом зможете досягти успіхів в обраній вами сфері.

Херсон
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Херсона.

з 2011 року


7


Досвід роботи з французької мови більше 25 років, є досвід роботи перекладачем в Інтуристі, в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням французької мови. Є 15-річний досвід роботи з підготовки осіб для виїзду на ПМЖ до Канади та інші франкомовні країни.


Викладацький стаж 25 років. Працюю у вищому професійному училищі. Вища кваліфікаційна категорія. Переможець конкурсу "Учитель року -2017" (номінація "біологія") серед викладачів ПТНЗ Херсонської області. У своїй практиці використовую...


Працювала 2 роки в Херсонській школі. Викладаю курси німецької мови. Працюю по шкільній програмі, подготавниваю до ЗНО. Готую до здачі екзаменів для сертифікату про знання німецької мови від рівня А1 до В2. Англійською мовою займаюся зі школярами. Підготовка...


Викладацький стаж 31 рік. Працювала вчителем фізики, заучем, директором Новотроїцької ЗОШ №1 у смт Новотроїцьке, Херсонської області. Працюю 3-рік репетитором онлайн.


2011-2014 - викладач англійської мови Херсонської Морської Академії 2014 - приватний репетитор, корпоративний викладач


Досвід репетиторства з 1998 р., робота в школі з 2002 по 2004 рр. (англійська мова), робота журналістом і коректором з 2004 по 2012 рр., співпраця з громадською організацією "Тотем" і медіашколою (робота з талановитою молоддю, керівник соціальних...


Київ. Херсон. Каховка. Нова Каховка. Таврійськ Репетитор - перекладач Період Досвід роботи: 2005 р. - до сьогодні Репетиторство та письмові переклади. Тематики: юридична, медична, релігія, кошторисна документація,...15 років, вища педагогічна категорія.Досвід викладання - 20 років. Починала свою професійну діяльність в якості репетитора англійської мови і одночасно перекладача. З 1999-2003 працювала викладачем кафедри Англійської мови "Невському Интституте Мови і Культури" (Санкт-Петербург). У...


Школа мистецтв приватні уроки


Дуже важко сказати яку методику навчання я використовую, все залежить від рівня знань дитини та її здібностей, тому я вирішую як займатися з дитиною в ході процесу навчання..

Top