Репетитор геометрії в Харкові

Якщо шлях до серця сильної половини людства лежить через шлунок, то шлях до серця викладача геометрії, а відповідно і до високої оцінки, безсумнівно, пролягає через знання його предмета. І можете не сумніватися: це — найкоротша відстань. Подолати її з найменшими втратами вам допоможе репетитор геометрії в Харкові. Компанія «Репетитори України» має в своєму розпорядженні великий вибір досвідчених викладачів геометрії, які навчать вас легко орієнтуватися в світі геометричних фігур і формул.

Завдяки індивідуальним заняттям з репетитором ви зможете не тільки швидко ліквідувати всі прогалини в знанні цього предмета, але й піти вперед на шляху його пізнання. Досвідчений викладач розробить курс навчання, що найбільш відповідає вашим запитам і кінцевої мети занять. Причому, він виведе вас до пікових показників форми саме тоді, коли це потрібно. Знання, отримані у репетитора геометрії в Харкові допоможуть вам не тільки добре підготуватися до майбутнього іспиту, але і по-справжньому оцінити красу цієї науки. Крім того, ви зможете без проблем:

- Пройти крізь горнило будь-якого іспиту з геометрії;

- Легко оперувати геометричними поняттями, константами і формулами;

- Вирішувати будь-які, навіть дуже складні, завдання з цього предмету;

- Оволодіти основами просторової геометрії і виробити просторову уяву;

- Легко застосувати отримані знання в побуті, наприклад, при плануванні приміщення;

- Пройти співбесіду при прийомі на роботу, яка вимагає знання геометрії і просторової уяви;

- Зробити цю науку не тільки своєю професією, але і своїм хобі.

Ваш репетитор геометрії в Харкові допоможе вам не тільки якісно оволодіти цим предметом, але і заощадити ваш час. Ви зможете вибрати те місце і час занять, яке найбільш прийнятно для вас.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів геометрії, Харків. Всього репетиторів в базі: 6633

1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


Зі школярами займаюся з першого курсу, індивідуальний підхід до кожного учня. Люблю своїх учнів і математику. Разом ми завжди досягаємо поставлених цілей!


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.Працюю репетитором 3 роки


Спочатку пояснював друзям, у яких були прогалини в математиці і фізиці. Робив це безкоштовно. Потім, з 10 класу до мене почали приходити люди і з паралелі. Домовлялися з ним про відносини "послуга за послугу". З 11-го класу почав готувати людей до...


Працювала в школі, займаюся репетиторством ще зі студентських років. Знаходжу підхід до діток, намагаюся давати нестандартний матеріал для розвитку мислення і виникнення зацікавленності.працюю вчителем в школі з 2012 року


З 2012 по 2014 рік я працювала репетитором англійської мови та математики у дитини 6 класу. Це поклало початок моєму викладацького стажу. Навчаю за методикою: пояснив тему - вирішили завдання - домашнє завдання - контроль знань з пройденноВикладаю інформатику та програмування в Вузі (СибГУТИ). Маю досвід репетиторства з математики, інформатики та програмування школярам і студентам.


Понад 13 років викладаю хімію, більше 10 - математику. Досвід роботи як з учнями зі слабкою базою, так і з сильними школярами - при підготовці до олімпіад і вступу. Великий досвід підготовки до ЗНО та ДПА. Індивідуальний підхід до учнів, часто викладаю...


Top