Репетитор геометрії в Харкові

Якщо шлях до серця сильної половини людства лежить через шлунок, то шлях до серця викладача геометрії, а відповідно і до високої оцінки, безсумнівно, пролягає через знання його предмета. І можете не сумніватися: це — найкоротша відстань. Подолати її з найменшими втратами вам допоможе репетитор геометрії в Харкові. Компанія «Репетитори України» має в своєму розпорядженні великий вибір досвідчених викладачів геометрії, які навчать вас легко орієнтуватися в світі геометричних фігур і формул.

Завдяки індивідуальним заняттям з репетитором ви зможете не тільки швидко ліквідувати всі прогалини в знанні цього предмета, але й піти вперед на шляху його пізнання. Досвідчений викладач розробить курс навчання, що найбільш відповідає вашим запитам і кінцевої мети занять. Причому, він виведе вас до пікових показників форми саме тоді, коли це потрібно. Знання, отримані у репетитора геометрії в Харкові допоможуть вам не тільки добре підготуватися до майбутнього іспиту, але і по-справжньому оцінити красу цієї науки. Крім того, ви зможете без проблем:

- Пройти крізь горнило будь-якого іспиту з геометрії;

- Легко оперувати геометричними поняттями, константами і формулами;

- Вирішувати будь-які, навіть дуже складні, завдання з цього предмету;

- Оволодіти основами просторової геометрії і виробити просторову уяву;

- Легко застосувати отримані знання в побуті, наприклад, при плануванні приміщення;

- Пройти співбесіду при прийомі на роботу, яка вимагає знання геометрії і просторової уяви;

- Зробити цю науку не тільки своєю професією, але і своїм хобі.

Ваш репетитор геометрії в Харкові допоможе вам не тільки якісно оволодіти цим предметом, але і заощадити ваш час. Ви зможете вибрати те місце і час занять, яке найбільш прийнятно для вас.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів геометрії, Харків. Всього репетиторів в базі: 5195

1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.Спочатку пояснював друзям, у яких були прогалини в математиці і фізиці. Робив це безкоштовно. Потім, з 10 класу до мене почали приходити люди і з паралелі. Домовлялися з ним про відносини "послуга за послугу". З 11-го класу почав готувати людей до...


Працювала в школі, займаюся репетиторством ще зі студентських років. Знаходжу підхід до діток, намагаюся давати нестандартний матеріал для розвитку мислення і виникнення зацікавленності.працюю вчителем в школі з 2012 року


Маю досвід спілкування з незвичайними дітьми ()


Понад 13 років викладаю хімію, більше 10 - математику. Досвід роботи як з учнями зі слабкою базою, так і з сильними школярами - при підготовці до олімпіад і вступу. Великий досвід підготовки до ЗНО та ДПА. Індивідуальний підхід до учнів, часто викладаю...9 років


Працюю репетитором більше 20 років, маю великий досвід індивідуальних занять. Викладаю за власними методиками, які перевірені роками і практикою.


Рік займаюся репетиторством. Два роки допомагаю в школі готувати учнів до районних та обласних олімпіад з математики та економіки, а також керую і допомагаю у написанні Манівських робіт.


Top