Репетитор геометрії в Дніпропетровську

Якщо до цього моменту шкільний підручник геометрії був для вас найстрашнішою книгою, а завдання з нього шокували вас — можете про це забути. Бо з репетитором геометрії в Дніпропетровську ви назавжди станете прихильником цієї давньої і по-справжньому красивою науки. Сьогодні на ринку освітніх послуг в Дніпропетровську можна зустріти чимало пропозицій від репетиторів, які обіцяють зробити з вас майстера в області геометрії за лічені години. Навряд чи варто всерйоз сприймати подібні обіцянки. Бо тільки системні заняття приведуть до глибоких знань. Втім, і при форс-мажорних обставинах, коли до іспиту залишаються лічені дні, а ви ще плутаєте медіану з бісектрисою, допомога 0досвідченого викладача може виявитися безцінною. Саме таких, висококваліфікованих і відповідальних репетиторів геометрії в Дніпропетровську вам допоможе знайти компанія «Репетитори України».

Індивідуальні заняття з репетитором — запорука якісного навчання. Пройшовши з репетитором геометрії в Дніпропетровську курс таких занять, ви легко зможете:

- Здолати будь-який залік і здати будь-який іспит з цього предмету на високий бал;

- Вступити на спеціальність, що вимагає глибоких знань геометрії;

- Визначити потрібну відстань, а також площу поверхні або об’єм потрібного предмета;

- Порахувати необхідну кількість будматеріалів, якщо мова йде про будівельно-ремонтні роботи;

- Навчитися читати креслення і робити необхідні обчислення;

- З’ясувати, що ж все-таки таке ці «піфагорові штани».

Зі своїм репетитором геометрії в Дніпропетровську ви зможете вибрати оптимальне місце занять, яке влаштує вас обох.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів геометрії, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 6484

з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


Робота вчителем математики в класах з поглибленим вивченням математики -7 років Робота в багатопрофільному ліцеї - 2 роки Робота методистом та заступником директора з науково-методичному центрі - 2 роки Робота викладачем в коледжі - 5 років


25 років4 роки і 3 місяці. 1 рік роботи в школі, далі у коледжі.


З 2009 викладаю в середній загальноосвітній школі. З 2009 займаюся репетиторської діяльністю.


5 років


Маю досвід роботи у школі та репетитором. Допоможу "підтянути" знання з математики, підготую до ДПА, ЗНО, візьмусь за навчання математиці "з нуля". До кожного учня маю індивідуальний підхід, виховую у своїх учнів інтерес до вивчення...


3 года


Поглиблені знання в галузі технічних наук. Викладання буде проходити найбільш підходящим чином для учня. Буде як теоретичну частину, так і практична.


Стаж роботи вчителем математики - 30 років. 10 років займаюсь репетиторством з математики. Готую дітей до ЗНО, ДПА, а також підвищую успішність у школі з математики. Звертайтеся.


Викладач математики в Київському коледжі, стаж роботи - 4 роки. Викладач спеціалізованих курсів підготовки до ЗНО, автор статей з математики. Стаж репетитора - 9 років.


19 років працювала в школі, маю добрі результати, так як здійснюю психологічний супровід процесу навчання з урахуванням індивідуальних потреб особистості. Підвищення мотивації навчання.


працюю репетитором з 2009 року.


Викладацький стаж 25 років,і такий же стаж репетитора, вчитель ВИЩОЇ категорії, мої учні займають призові місця на конкурсах, олімпіадах. При вступі у Вузи мої учні практично 100% вступають ( за рідкісним винятком, для яких математика і фізика не були...

Top