Викладачі французької мови в Києві

Французька мова — це мова закоханих, мова романтичного настрою. Дуже багато романтичних кіно і серіалів знято саме у Франції, і тому, якщо Ви хочете дивитися своє улюблене кіно в оригіналі, Вам просто необхідна допомога нашого досвідченого репетитора французької мови.

Репетитор зно з французької мови в Києві вислухає Ваші побажання і в залежності від Ваших цілей підбере для Вас індивідуальний курс французької мови. Також для тих, хто бажає отримувати гідну заробітну плату, важливо спробувати влаштуватися на роботу в одну з великих французьких компаній, але для цього Вам потрібно відмінне знання французької. І в цьому Вам допоможе репетитор зно з французької мови в місті Київ, який додасть Вам впевненості під час прийому на роботу.

Репетитор з французької мови в Києві також проводить заняття зі студентами і дітьми шкільного та дошкільного віку, які вивчають французьку мову як основну або додаткову. За допомогою індивідуальних занять з викладачем Ви з легкістю зможете сприймати на слух французьку мову і будувати для початку прості речення. У будь-якому випадку, якою б не була Ваша мета, наші репетитори повністю виправдають її.

Переваги індивідуальних занять

На сервісі Repetitor.org.ua ви зможете знайти всю необхідну інформацію, щоб вибрати кращого вчителя французької мови. Сайт надає таку інформацію:

Якщо вам потрібен французький для дітей, або підготовка до іспитів з французької, або ви готуєтеся до переїзду у франкомовну країну (Франція, Канада, Швейцарія, Бельгія), ви легко зможете знайти досвідченого приватного викладача на сайті. Репетитор допоможе вам почати з нуля або повторити потрібні теми, дохідливо пояснить всі незрозумілі правила і допоможе розширити словниковий запас, незалежно від віку учня.

Репетитор з французької мови в Києві також проводить заняття зі студентами і дітьми шкільного та дошкільного віку, які вивчають французьку мову як основну або додаткову. За допомогою індивідуальних занять з викладачем Ви з легкістю зможете сприймати на слух французьку мову. У будь-якому випадку, якою б не була Ваша мета, наші репетитори допоможуть досягти цілі

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів французької мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 6618

Основна риса репетиторської діяльності - індивідуальний підхід до кожного учня. Навчаю мов як з нуля, так і з метою підвищення Вашого рівня. Маю двомісячний досвід викладання французької мови та зарубіжної літератури у 5 класах (школа № 216, Київ). Мій...


Досвід репетиторства з 2010 року. Проходила практику з англійської та французької мови в спеціалізованій школі №112 ім.Т.Шевченка м. Києва та гімназії №56.


Моя мета – створення умов, що дозволяє дітям і дорослим вивчити англійську мову, яка вже давно є невід'ємною частиною знань сучасного суспільства, з легкістю і мінімальними фінансовими витратами; зацікавити потенційних учнів усіх віків і професій в його...


Викладаю протягом 4 років.


Багаторічний досвід викладання російської, французької, української мови в загальноосвітній школі (ЗОШ №№27, 193 р. Києва, гімназія "Афіни", школа-навчальний центр "Лінгвіст"), індивідуальної роботи вчителем молодших класів у школі для...


Застосовую французькі комунікативні методики в поєднанні з консервативним підходом. Такий метод вважаю ефективним.


2000 - 2001 Школа, Луганськ 2001 - 2005 Інститут культури і мистецтв ЛНУ 2005 - 2008 аспірантура ЛНУ 2008 - 2010 Столична школа англійської мови CapSe 2010 - теперішній час Молодіжна громадська організація "Вулик ідей"


Почала викладати з 2014 року, досвід роботи з


Досвід роботи 12 років, 5 з них у Вузі на кафедрі романо-германської філології. Мій підхід до викладання полягає в індивідуальному доборі програми, в залежності від рівня та потреб учня.


7 приватного років викладацького досвіду. Навчання в США і проходження курсів у США.


2007 рік - Черкаський Комерційний Коледж 2008 рік - приватна школа GOODWILL UKRAINE 2009 - 2016 рік - онлайн репетитор англійської та французької мов, мовна школа LOUDSPEAKER LANGUAGE SCHOOLВикладач англійської та французької мов з 2006 року. - загальний, інтенсивний курс - підготовка до ЗНО, ДПА - розмовний курс - підготовка до міжнародних іспитів - спеціалізовані курси (для представників різних професій)


Привіт всім! Мене звати Олександра, я дипломований перекладач і викладач англійської та французької мов з 4-річним досвідом роботи. Викладаю за такими методиками: Callan, Direct, Avalon. Спеціалізуюся на подолання мовного бар'єру та розвитку мовних...


Займаюся репетиторством з 2009р. Викладаю англійську та французьку переважно по Skype. Серед учнів є як школярі, так і дорослі. Індивідуальний підбір програми для досягнення поставлених цілей. Є своя напрацьована база підручників і допоміжних аудіо та відео...

Top