Каталог репетиторів французької мови в Дніпропетровську

Кожен викладач французької був колись захоплений і зачарований цією найромантичнішою мовою на світі. Але тільки талановитий викладач зберігає це захоплення на все життя — і передає його своїм учням.

На нашому сайті ви зможете знайти для себе такого репетитора французької мови в Дніпропетровську. Можливо, ви теж зачаровані французькою елегантністю, і давно мріяли брати індивідуальні уроки мови? Чому б не зробити цього зараз?

Переваги репетиторів французької мови

Якщо ви їдете до Франції, і терміново потрібно навчитися хоча б азам спілкування, вам прийде на допомогу досвідчений репетитор з французької мови в Дніпропетровську, якого ви знайдете на цьому сайті.

Навчити вас відмінювати французькі дієслова, правильно читати і писати, дати ґрунтовний словниковий запас — це може зробити наш професійний репетитор з французької мови в Дніпропетровську. І зробити це в найкоротші терміни! Адже кожен наш викладач — перевірений професіонал.

Завжди кращі результати у вивченні мови дає індивідуальна робота з викладачем. Якщо ви вже намагалися відвідувати групові заняття, спробуйте працювати з вашим особистим репетитором — і відчуйте різницю.

Ваші завдання можуть бути дуже різноманітними:

Обраний вами репетитор з французької мови в Дніпропетровську підбере потрібну методику і дасть необхідні знання в найкоротший термін.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів французької мови, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 6484

З 1999 по 2006 рік працювала викладачем французької мови у Донецькому інституті туристичного бізнесу. Викладала в групах очного і заочного відділень, вела підготовчі курси для абітурієнтів, займалася розробкою навчальних програм для студентів, а також...


Про мене - Професійний дипломований викладач - Використовую комунікативний практичний підхід - Розмовна практика з першого уроку! - Пояснюю швидко, якісно, наочно - Є екзаменатором DELFРомано-германське відділення, філологічний факультет, Дніпропетровський державний Університет у 1982 р. Спеціальність "Філолог, викладач, перекладач". Досвід роботи в гімназії та школі - 20 років. Досвід викладання на курсах в Регіональному центрі...
3 роки стаж викладання репетитором. Викладаю за сучасними методиками.
Вчитель англійської мови середньої школи - 2000 - 2003 рр. Викладач англійської та французької мов індустріального коледжу - 2003 - 20007 рр. Навчальний центр "Надія" - викладач англійської, французької, німецької мов. Приватний репетитор. На...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Стаж роботи: 1,5 року з дітьми різного шкільного віку. Розробляю цікаві, різноманітні заняття, використовуючи різні тексти, презентації, аудіо-, відео - і фотоматеріали. Після роботи учні показують хороші результати, у школі підвищується рівень знань,...


Досвід репетиторства – з 2012 року ( приватні уроки). Досвід викладання в онлайн школі іноземних мов " European Education" у місті Київ з 2014 року.4 роки викладаю приватним чином. Можу працювати як за своєю ,так і за програмою учня.

Top