Ви хочете знайти репетитора з фізики в Харкові? При цьому шукаєте тільки висококваліфікованого і досвідченого педагога, який швидко навчить Вас або Вашу дитину азам цієї складної науки? Тоді скористайтеся послугами нашого сайту. Тут Ви зможете підібрати для себе дійсно ідеального репетитора, заняття з яким будуть не тільки ефективними, але і дуже цікавими і пізнавальними.

Наші викладачі з фізики допоможуть досконально вивчити цю точну науку. З ними глибоко і якісно засвоїти навчальний матеріал зможуть навіть учні з гуманітарним складом розуму. Кваліфіковані репетитори зно з фізики з Харкова допоможуть усунути прогалини у вивченні окремих тем і підвищити успішність, відмінно підготують до написання контрольних та екзаменаційних робіт, а також складання зовнішнього незалежного тестування. Результат від проведення таких занять не змусить себе чекати!
Індивідуальні уроки проводять тільки компетентні фахівці: студенти старших курсів фізичних факультетів провідних вузів країни, шкільні вчителі, а також університетські викладачі.

На нашому сайті Ви можете вибрати викладача не тільки виходячи з його кваліфікації і досвіду роботи, але і місця проведення занять, їх вартості, а також спираючись на відгуки інших учнів про роботу репетитора.

Також у Вас є можливість вибрати оптимальний варіант проведення занять. Це можуть бути традиційні уроки на дому у викладача або з виїздом до учня. Цей метод дає можливість заощадити час і навіть гроші, при цьому, як показує практика, його ефективність дуже висока.
Досвідчений репетитор з фізики в Харкові, якого Ви знайдете на нашому сайті, допоможе Вам або Вашій дитині в найкоротші терміни досягти поставленої мети і освоїти всі ази такого складного предмета, як фізика.

Харків
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів фізики, Харків. Всього репетиторів в базі: 6424

ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014Спочатку пояснював друзям, у яких були прогалини в математиці і фізиці. Робив це безкоштовно. Потім, з 10 класу до мене почали приходити люди і з паралелі. Домовлялися з ним про відносини "послуга за послугу". З 11-го класу почав готувати людей до...


Понад 35 років. Остання посада - викладач кафедри фізики технічної академії. На заняттях ми не вирішуємо, а РОЗБИРАЄМО всі типи завдань з досліджуваного розділу. В результаті досягається досить висока інтенсивність занять. Як підсумок - всі мої учні успішно...


Працював у школі: вів гурток для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають хімію і біологію. Був класним керівником. Працював у клініко-діагностичній лабораторії. Зараз науковий співробітник інституту в структурі Національної академії медичних наук України....


З 2012 по 2014 рік я працювала репетитором англійської мови та математики у дитини 6 класу. Це поклало початок моєму викладацького стажу. Навчаю за методикою: пояснив тему - вирішили завдання - домашнє завдання - контроль знань з пройденно4 года
Хороший викладач той, хто може знайти підхід до будь-якого учня,нестандартний і "горить" своєю наукою.


Стаж викладання


Досвід репетиторства з 20102 роки роботи репетитором з фізики,математики та хімії.

Top