Репетитор з економіки

Освоїти основи економічної теорії, мікро- і макро-економіку, а також пройти поглиблений курс навчання Вам допоможуть кваліфіковані репетитори з економіки. Незалежно від того, вивчаєте Ви економічні дисципліни в навчальному закладі і потребуєте професійної підтримки досвідченого викладача, або хочете освоїти ази економічної діяльності для особистих потреб, репетитор з економіки допоможе вирішити багато проблем в зв’язку з цим.

Індивідуальні уроки допоможуть Вам легко і в найкоротші терміни освоїти необхідний обсяг інформації, структурувати її для кращого розуміння і зрозуміти для того, щоб запам’ятати на довгий час.

Кожен з викладачів, представлених в нашому каталозі, має багаторічний досвід і особисто розроблені методики навчання. Більш того, в арсеналі кожного репетитора з економіки, як правило, є цілий ряд підходів до процесу навчання. Вибір залежить безпосередньо від учня: рівня його знань і загальної ерудиції, характеру, темпераменту, особливостей сприйняття і т.п.

У чому ж полягає перевага індивідуальних занять перед навчанням в групі?  1. Програма підбирається індивідуально, виходячи з потреб і можливостей учня. Є можливість швидше проходити знайомий або легкодоступний матеріал, а також приділяти достатньо багато часу складних темах.

  2. Під час індивідуальних уроків учень знаходиться під пильною увагою викладача, що забезпечує максимальну концентрацію уваги. В результаті продуктивність таких занять підвищується в кілька разів у порівнянні з навчанням в групі, а тим більше в порівнянні з самостійними заняттями.

  3. Викладач має можливість підлаштуватися під індивідуальні особливості особистості учня. Адже хороший вчитель — це ще й психолог, який чуйно реагує на особистісні характеристики учня.Роблячи вибір на користь репетитора з економіки, Ви без сумніву будете у виграші!

Економіка
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по економіки. Всього репетиторів в базі: 5675


Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови FCE, TOEFL, IELTS,BEC, MBA. Підготовка до ЗНО. Підготовка до здачі ДіпІФР(рус)-МСФО Англійська мова для моряків. Репетитор з англійської мови для дітей та дорослих. Оплата за домовленістю. Загальний...


викладацький стаж 14 років


Стаж 1 рік. Рівень володіння англійською мовою-Upper Intermediate (B2). Навчаюся на 3 курсі.
- Малюнок з "нуля" до "професіонал": *скетч / sketch - ескіз, начерк (малюємо "від пенька до палацу", "від кігтя до кошеняти") предмети, людей, архітектуру, пейзажі... все що бачимо ))) *живопис (акварель, гуаш,...


З 2011 року, з 2015 року – експерт ЗНО з визначення порогового балу. Викладання українською і російською мовами.


Мав досвід роботи в дитячих таборах (2 роки по 3 місяці), до цього часу займався підготовкою учнів до ЗНО з біології та географії. При викладанні задіюю в учня як і аудіальні органи сприйняття так і візуальні. На заняттях з біології можливе використання...


1 рік працював психологом у школі, а також займався математикою з підлітком (5 клас) у нього вдома. Для мене це було зовсім нескладно, навіть приємно, коли бачиш, що ти пояснив і дитина зрозумів як вирішувати задачу, або рівняння.


Викладацький стаж з моменту вступу до ВНЗ у 2008 році - Херсонський юридичний інститут Харківського Национаьного університету внутрішніх справ України. Відповідно,з власного досвіду "вузькі місця" і розжувати по поличках: кримінальна справа,...


1


Викладаю економічний факультатив у Ліцеї # 171 "Лідер" вже більше 4-х років. Інноваційний та креативний підхід до кожного учня. Неодноразовий призер економічних олімпіад.


3 рік СЗШ №13 / 4 року Дніпропетровський гуманітарний університет/ по справжній момент


Top