Репетитори чешської мови

Приватні репетитори з чеської мови

Чехія — одна з перших країн Європи, яка вже відкрила доступ для громадян України до своїх ВНЗ та надає роботу нарівні з місцевими жителями. У зв’язку з цим професійні репетитори чеської мови в Києві сьогодні користуються великим попитом. Щоб скористатися нашим сервісом і знайти компетентного педагога, ви можете:

  1. залишити онлайн-заявку на сайті;
  2. зателефонувати і звернутися за допомогою до наших консультантів;
  3. самостійно вибрати кандидата, скориставшись простою формою для запиту.

Як вибрати репетитора чеської мови

Зупиняючи свій вибір на певному викладачеві, ви повинні чітко розуміти, що саме цей репетитор чеської мови відповідає всім вашим вимогам. Від того, наскільки правильним буде ваш вибір, залежить, наскільки раціонально ви витратите свої час і гроші, а також як швидко з’являться результати занять. Незалежно від вашого рівня підготовки, мети вивчення мови і необхідного обсягу знань, ми рекомендуємо вам вибирати викладача, що відповідає таким параметрам:

Переваги сервісу Repetitor.org.ua

Команда нашого сервісу щодня працює для створення кращої платформи з пошуку репетитора на території всієї України. Ви можете бути впевнені, що викладач чеської мови, якого ви знайдете в нашому каталозі, допоможе вам досягти реальних результатів і стане надійним помічником в отриманні нових знань. Наш сервіс дозволяє не виходячи з дому і не витрачаючи абсолютно ніяких коштів, підібрати репетитора і почати з ним заняття в найкоротші терміни.

Чеська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів по чеської мови. Всього репетиторів в базі: 5689


2 рік


Київська Слов’янська Гімназія, 2010 рік Приватний викладач чеської мови, 2014 рік


2 роки 1 на 1 з учнем, також в малих і середніх групахМовою і культурою Чехії захопилася ще в інституті. У Чеській республіці пощастило побувати двічі - під час проходження мовознавчої практики в містечку Світла-над-Сазавоу і навчаючись по обміну в западночешском університету в Плзні. Мої учні - це люди різного...


з 2013 - викладач чеської мови для іноземців в Брно а також індивідуальна репетиторська діяльність.


 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Top