Якщо ви хочете отримати додаткові знання з математики, досконало освоїти англійську мову, підготуватися до іспиту з фізики, без репетитора вам не обійтися. Це лише деякі причини, які породжують попит на репетитора в Чернівцях. Тільки він може дати знання, які ви не отримаєте в школі або вищому навчальному закладі.

Сьогодні знайти репетитора в Чернівцях можна на будь-який гаманець. Це може бути як студент, який ще тільки вчиться, так і викладач, який має багаторічний досвід. Але до вибору викладача слід підходити дуже обережно. Бажано, щоб він мав не тільки знаннями в області своєї спеціалізації, а й навичками педагогічної роботи. Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на відчутний ефект.

Оцінювати навички викладача варто за кількома критеріями. Крім ідеального знання предмета і досвіду педагогічної роботи, це повинен бути приваблива, комунікабельна людина, яка стане для вашої дитини не просто джерелом знань, а й прикладом для наслідування.

Не забувайте про зручність. Подумайте, який репетитор в Чернівцях вам потрібен? Чи буде фахівець приїжджати до вас додому або ж, навпаки, доведеться возити дитину до нього на заняття? А може бути, ви не будете проти того, щоб спілкуватися з наставником по скайпу? Від комфорту також залежить рівень сприйняття знань.

Якщо ваша дитина займається в школі на відмінно, це ще не означає, що він може обійтися без репетитора. На жаль, шкільна програма побудована так, що не дає можливості повноцінно підготуватися до складання вступних іспитів до престижного ВНЗ, отримати глибокі додаткові знання.

Інша причина, по якій слід знайти репетитора в Чернівцях, теж пов’язана з особливостями шкільної програми. Не всі діти однаково легко сприймають різні предмети, одним краще дається література, іншим фізика. У таких випадках індивідуальна робота з дитиною дасть необхідний ривок, який допоможе йому отримати необхідний обсяг знань.

Також слід врахувати і той факт, що діти можуть по-різному переживати перехідний вік. З цієї причини важливо знайти викладача, який не тільки забезпечить дитину необхідними знаннями, але і стане йому товаришем, утримає від необдуманих вчинків.

Чернівці
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Чернівці. Всього репетиторів в базі: 6317

2008 - 2010 р.р. працювала вчителем інформатики-математики в Чернівецькому ліцеї № 2. Репетиторством займаюсь з 2007 року.


Працюю в гімназії міста Чернівців учителем англійської та французької мов.Щорічно проходжу курси підвищення кваліфікації. Закінчила курси British Council "Teaching English Teacher Training". Приймала участь у міських коференціях, у Всеукраїнському...


Викладацький стаж 2 роки. Окрім роботи репетитором, стаціонарно викладаю пари на кафедрі теоретичної фізики Чернівецького національного університету. Основною з моїх переваг є уміння пояснити складні принципи і закони фізики на простих життєвих...


Навчаю дітей академічному малюнку, композиції і авторській техніці аквареллю. Мистецька атмосфера занять та виключний індивідуальний підхід гарантовані. Рекомендований об'єм навчального навантаження - дві години/двійчі на тиждень.Репетитор з французької мови.


2009 - 2011 викладач французької та англійської мов для дорослих і дітей у приватній школі іноземних мов, 2009 - 2015 онлайн репетитор з математики на французькій, французької мови (граматика, розмовний курс, підготовка домашніх завдань, ЗНО),...Стаж роботи в даній сфері - 1 рік. Займалась підготовчими курсами в школу та репетиторством.


Я початківець репетитор. Займалася зі своєю сестрою та її однокласниками. Хочу зробити це своєю основною роботою.


працюю в школі вчителем математики)))


Займаюсь репетиторством уже 2 роки. Проводжу заняття з української мови та літератури. Стараюсь знайти підхід до кожного учня. Мої учні отримують високі бали на ЗНО та ДПА.попередньо працювала 5 років в приватній студії образотворчого мистецтва з дітками дошкільного і шкільного віку.


Викладаю приватно 5 років. Працюю у власній домашній студії фортепіано. Запрошую в свою студію учнів різного віку, в тому числі і діточок від 4-6 років, для яких я викладаю музику з чудової американської методикою let's Play Music. Також проводжу заняття для...

Top