Вибираємо репетитора в Чернігові

Поставивши собі за мету удосконалити свої знання або знання дитини з того чи іншого предмету, постає питання, де і як вибрати професійного викладача. Репетитори в Чернігові, що зареєстровані на нашому сервісі, допоможуть отримати всі необхідні знання з обраного предмету, удосконалити свої навички, скласти ЗНО і іспити у ВНЗ.
Підбір викладача на сайті можна здійснити двома способами. Якщо ви точно знаєте, який саме репетитор вас цікавить, ви можете заповнити просту форму. За вказаними фільтрам система надасть список підходящих кандидатів. Якщо ж вам необхідна допомога наших консультантів, ви завжди можете звернутися до нас по телефону, і ми разом з вами знайдемо ідеального педагога.
Коли вам потрібен репетитор на дому, зверніть увагу на наступні характеристики, перш ніж зробити свій вибір:

  1. професійні навички: уточніть спеціалізацію, місце навчання педагога, його додаткові можливості;
  2. досвід викладання та відгуки учнів: ви зможете об’єктивно оцінити потенціал репетитора і результати занять з ним;
  3. ціни на послуги репетитора: вартість занять повинна відповідати вашим можливостям;
  4. графік і умови занять: переконайтеся, що вас влаштує, де і коли педагог зможе проводити заняття.

Кращі репетитори в Чернігові на Repetitor.org.ua

Наш сервіс створений для того, щоб ви могли швидко знайти професійного репетитора в Чернігові. Зручний каталог дозволить вам вибрати найвідповіднішого викладача завдяки докладним анкетам і відгукам наших вдячних клієнтів. Якщо вам потрібна допомога в засвоєнні матеріалу, не втрачайте ні хвилини і прямо зараз вибирайте собі репетитора на нашому сервісі. Адже знання — сила і ми готові допомогти вам їх опанувати.

Чернігів
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Чернігова.

30 років викладацького стажу в Ніжинському державному, Київському Славістичному, Сумському державному університетах.


5 років репетиторства. Вчив физиці та математиці 2 школярів у Москві (2010-2011 рр.), 3 школярів у Києві (2011-2013 рр.) та 9 школярів у Чернігові (2013-2014, 2017-2018 рр.). Підготовив студентку 1-го курсу Російського державного гуманітарного университету...Більше 10 років у Вузі і школі


Середня освітня школа № 2 , стаж - 30 років.


Практика мови:постійна розмовна практика з носіями французької мови (Франція, Туніс)


Під час курсів мовної підготовки я провів багато інтерактивних семінарів. Я можу зробити клас мови інтерактивним, комунікативним і цікавим. Я можу навчити французький, англійська та арабська мови від маленьких дітей до дорослих. За 6 років навчання мови в...Педагогічний стаж – з 2009 по 2010 рік (вчитель англійської мови в школі). Репетиторська діяльність з 2009 року. Викладач на приватних курсах.Підготовка учнів до ЗНО, міської олімпіади (разом зі шкільним вчителем)- результат 1-ше місце на міському єтапі,10 класс; Написання наукових робіт на конкурс Малої Академії Наук України, підготовка до захисту.


23 года


4 рокиВикладацький стаж 5 років Репетиторство - 6 років

Top