Репетитор креслення в Дніпропетровську



На сьогоднішній день в більшості шкіл нашої країни такий предмет як креслення вже не викладається. Багато дітей, батьки і самі вчителі категорично проти такої зміни, адже навіть в геометрії дітям не дають основ креслення. Добре, якщо дитині в подальшому навчанні у вищому навчальному закладі цей предмет не знадобитися. Але що робити тим, хто хоче освоювати технічні професії, стати інженером, архітектором або будівельником?



Єдиним виходом зараз є тільки індивідуальні заняття з фахівцями. Репетитор креслення в Дніпропетровську допоможе студенту освоїти цей предмет швидко і максимально якісно. Важливо, що при такому навчання акцент робиться не на теорію, яка так само важлива, а на практику. І вже в процесі роботи відкривається повноцінна картина такого предмета, як креслення. подібні знання допоможуть і відмінну оцінку отримати, і обов’язково знадобляться в роботі.



Слід зазначити, то креслення є важливим предметом у багатьох технічних і аграрних ВНЗ країни. Звичайно, зараз можна замовити дипломні, курсові або реферати з креслення і при цьому абсолютно не розбиратися в предметі, та й репетитор креслення в Дніпропетровську не потрібен буде. Але роботодавець відразу ж зможе зрозуміти, наскільки знає і досвідчений працівник перед ним. Тому, як підготовка до ЗНО потрібна для успішної здачі тестів, так і знання креслення потрібні для цінності випускника, як майбутнього фахівця.



Репетитор з креслення в Дніпропетровську допоможе освоїти такий складний предмет. Тим більше, що такі індивідуальні заняття з фахівцем будуть проводитися в комфортних умовах для учня — після пар в університеті, після роботи або навіть на вихідних. Все це тільки позитивно впливає на вивчення.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 7 викладачів кресленні, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 4916

Працювала викладачем образотворчого мистецтва для дітей від 2,5 до 11 років в ДЦ "Лавка Чудес", досвід роботи 2 роки, групи до 6-8 чоловік. У даний момент викладаю мистецтво та історію мистецтв в арт-галереї "Віз" для дітей від 3-4 років....


Криворізький факультет Національної металургійної академії України, Дисципліни: Системи автоматизованого проектування та математичного забезпечення (AutoCAD, MachCAD), інформатика, інженерна графіка.


Викладацький стаж з моменту вступу до ВНЗ у 2008 році - Херсонський юридичний інститут Харківського Национаьного університету внутрішніх справ України. Відповідно,з власного досвіду "вузькі місця" і розжувати по поличках: кримінальна справа,...



лекції та індивідуальні заняття у сфері графічного малювання, дизайну 3д моделювання, креслення. Приватні уроки музики на фортепіано та гітарі.


14


З 2008р., працюючи АРХІТЕКТОРОМ, кілька разів писав курсові роботи дипломи для студентів Архітектурного факультету ПДАБА. Можу провести індивідуальні занять з предметів: -малювання; - 3д моделювання (3D MAX); - будівельне креслення (AutoCAD)

Top