Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Бориспіля. Всього репетиторів в базі: 4485

Викладаю фізику та інформатику в загальноосвітній школі №8 м. Бориспіль, проводжу індивідуальні заняття з різними школярами і студентами.


Києво-Могилянська Академія, аспинрант, паралельно - перекладач у великій міжнародній компанії. Методику викладання підбираю індивідуально для кожного. Для того, щоб навчитися читати і говорити на англійській потрібно всього лише 48 годин, для освоєння...


стаж викладання 8 років. КНЛУ м. Київ, КНЕУ ім. Гетьмана м. Київ


1 рік - Курси англійської мови 5 років репетиторство, перекладач англійської мови Унікальна методика, багато наочного матеріалу для швидкого запам'ятовування слів і граматичних конструкцій. З першого заняття вчимося говорити. Про себе: Професійна підготовка...Займаюсь репетиторством протягом 1-го року.


Досвідчений викладач-методист. Педагогічний стаж 19 років. Досвід репетиторської діяльності 12 років, з високими результатами здачі ЗНО (кожного року). Індивідуальний підхід до кожного. Доступність навчання. Прагну навчити всьому, що знаю і вмію сама.


Досить гарно володію граматикою, фонетикою, та розмовною англійською мовою. Викладацький стаж маю два роки. До цього працювала у мовній школі. Заняття з дітьми проходять яскраво: дітям цікаво, адже ми під час заняття танцюємо, співаємо, малюємо. З...


4 года


2012 - 2103 викладач англійської мови та зарубіжної літератури у школі №85 р. Київ. 2014 - перекладач і викладач англійської мови в авіаційній частині A2215 р. Бориспіль.Навчаю польської мови дітей та дорослих 4 роки. Готую до школи, вступу до ВНЗ. Для виїзду в Польщу на роботу або навчання, для отримання карти поляка.Є хороший досвід в підготовці до ЗНО. Якщо Ви хочете займатися не за радянськими, а за новими і сучасними методикам, звертайтеся! Зі свого боку постараюсь, щоб кожне заняття було захоплюючим, цікавим і, головне, результативним!

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Top