Бориспіль
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
   
Скинути фільтр

Показано 11 викладачів в Бориспіля. Всього репетиторів в базі: 6490

Навчаю польської мови дітей та дорослих 4 роки. Готую до школи, вступу до ВНЗ. Для виїзду в Польщу на роботу або навчання, для отримання карти поляка.


стаж викладання 8 років. КНЛУ м. Київ, КНЕУ ім. Гетьмана м. Київ


15
Великий досвід викладання французької мови: поглиблено в спеціалізованій школі, як другої іноземної мови у загальноосвітній школі. Більше 20 років репетиторства. Володію як свідомо-практичним методом, необхідним для ЗНО, іспитів, так і інноваційними методами...


Досвідчений викладач-методист. Педагогічний стаж 19 років. Досвід репетиторської діяльності 12 років, з високими результатами здачі ЗНО (кожного року). Індивідуальний підхід до кожного. Доступність навчання. Прагну навчити всьому, що знаю і вмію сама.


2012 - 2103 викладач англійської мови та зарубіжної літератури у школі №85 р. Київ. 2014 - перекладач і викладач англійської мови в авіаційній частині A2215 р. Бориспіль.Є хороший досвід в підготовці до ЗНО. Якщо Ви хочете займатися не за радянськими, а за новими і сучасними методикам, звертайтеся! Зі свого боку постараюсь, щоб кожне заняття було захоплюючим, цікавим і, головне, результативним!

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Top