Репетитор біології в Одесі

Біологія є однією з найцікавіших наук на Землі. Біологія розділяється на ботаніку, зоологію, анатомію і інші не менш важливі розділи. Репетитор біології це саме та людина, якій ви сміливо, можете довірити свої майбутні знання про життя на землі. З викладачем, який відповідально і з великою оригінальністю підійде до вивчення даного предмета буде однаково цікаво як дітям, так і дорослим.


Вивчити цей захоплюючий предмет Вам допоможе наш кваліфікований репетитор біології в Одесі. З нашими викладачами Ви поглянете на світ зовсім іншими очима, очима людини яка буквально бачить наскрізь будову живих організмів на землі. Особливо ця інформація буде корисна для студентів і молодих людей, так як саме вони майбутнє землі.


З нашим досвідченим репетитором біології в Одесі учні зможуть:

- Підготуватися до якісного виконання домашніх завдань і лабораторних робіт;

- Не боятися чергової страхітливою контрольної роботи з біології;

- Здати ЗНО з біології та бути впевненим у своєму позитивному результаті.


Отже, репетитор з біології в Одесі допоможе не тільки підготуватися школярам і студентам, а й людям які вже давно закінчили школу і університет.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 14 викладачів біології, Одеса. Всього репетиторів в базі: 4485

З 2012 року займаюся репетиторством. Як практикуючий еколог досить багато часу проводжу на стажування і навчання за кордоном. Викладаю англійську, німецьку мову, готую до ЗНО та ЄДІ з біології. Готова поділитися своїм досвідом і допомогти підготуватися для...


Навчаюся в Одеському Національному Медичному Університеті, працюю на кафедрі анатомії, викладаю біологію для підняття загального рівня знань і підготовки до ЗНО, ДПА, дворазовий переможець биотурниров по області.


Більше 5 років


15 років, ЗОШ №27 та приватна школа ім. Софії Русової. Власна методика - базова підготовка з біології за 36 уроків. Тривалість уроку - 1 ч. 15 хв. - 1 ч. 25 хв до повного засвоєння матеріалу.


Ще з коледжу допомагала і проводила додаткові заняття для одногрупників і учнів інших університетів. Заняття проводила у вільній атмосфері у бібліотеці, вдома або в аудиторіях після занять. Працювала як індивідуально, так і з групами до 10 осіб. Проводила...Працюю у Вузі з 2008 року.


стаж 32 роки роботи вчителем.


Займаюся репетиторської діяльністю та підготовкою до ЗНО з біології з 2013 року. Індивідуальний підхід до кожного.


За першою освітою-медик.Викладацький стаж-4 роки.


З 1991 року. Досвідчений викладач. Робота в школі з 1991 р., у вузі з 1996 р. Репетиторський стаж з 1996 р. Працюю за власною програмою і методикою з використанням сучасних технологій навчання. Використовую оригінальні навчальні матеріали.


Викладацький стаж в середній школі з 2006 року і по нинішній час, робота зі студентами та аспірантами - 2008-2011 рр.Пропоную послуги репетитора з біології та хімії в Одесі. Допомога у підготовці до ЗНО з біології та хімії, вступних іспитів, домашнім завданням. Індивідуальний підхід до кожного, цікава система навчання, високі бали при вступі. Я вважаю, що біологію та...

Top