Репетитор Біології в Харкові

Найцікавіша наука про життя на землі — це, звичайно, біологія. Їй підвладне все — від ботаніки до фізіології людини. Вивчення біології може стати найцікавішим заняттям і для дітей, і для дорослих, якщо вам допомагають в цьому досвідчені викладачі біології.

Чому сьогодні так затребуваний хороший репетитор з біології в Харкові? Згадайте про нанотехнології, генної інженерії. Студенти і навіть школярі все частіше бачать своє майбутнє саме в цих сферах. А це означає поглиблене вивчення біології ще зі шкільної лави. І оскільки шкільної програми зазвичай недостатньо, потрібен кваліфікований, знайомий з останніми досягненнями науки репетитор з біології в Харкові. Він розширить знання з предмета далеко за межі шкільних і вузівських підручників, підготує до тестування або контрольних. І допоможе ліквідувати прогалини в знаннях, якщо такі є.

Індивідуальні уроки з біології в Харкові стануть в нагоді не тільки учням. Якщо ваша нова сфера діяльності вимагає знайомства з біологією, а ваша основна спеціальність має з цим мало спільного; якщо ви вийшли на новий рівень і відчуваєте, що вам не вистачає наявних знань з біології; нарешті, ці знання потрібні вам для розширення кругозору — допоможуть репетитори з біології, представлені на нашому сайті.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів біології, Харків. Всього репетиторів в базі: 4823

2 года


Працював у школі: вів гурток для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають хімію і біологію. Був класним керівником. Працював у клініко-діагностичній лабораторії. Зараз науковий співробітник інституту в структурі Національної академії медичних наук України....


Формат спілкування: очно і віддалено (в режимі скайп). Готую до здачі ДПА, ЗНО, підтягую успішність у учнів середньої та старшої школи


вчитель вищої категорії


9 років викладаю, досвід репетиторства 8 років


Досвід викладання англійської мови, біології дітям (приватні уроки). Викладацька практика в школі та Вузі (ХНУ ім. В. Н. Каразіна).


Довгий час я викладала в дитячої кінно-спротивной школі при кінному клубі "Пасаж".


З 2011 року викладач хімії та біології в ХСШ 1-3 ступінів №170. Також з 2011 року викладаю хімію та біологію приватно учням різного віку та рівня.Протягом 2015/2016 навчального року викладаю біологію у КЗ Харківський університетський ліцей. Маю досвід читання лекцій у ВНЗ (кафедра генетики, ХНУ імені В. Н. Каразіна ). Раніше вже успішно готувала учнів до ЗНО і до вступу у Медичний коледж.


28 років роботи в школі,з них 27 на одному робочому місці.Останні 15 років -викладаю українською мовою.


Педагогічний стаж 1 рік. Робота в ЗОШ з хіміко-біологічним профілем. Пройшла курси педагогіки, методики викладання біології, психології шкільного віку в університеті. Пройшла педагогічну практику в гімназії. Пояснюю швидко, дохідливо, повторюю до остаточного...


9 років


Працюю викладачем у ВНЗ протягом 15 років. Підготовка до ЗНО. Цікаво, доступно, якісно, індивідуальний підхід.


Top