Репетитор з біохімії в Києві

Зараз всі майбутні випускники змушені заздалегідь займатися вибором майбутнього навчального закладу і професії, з яким вони хочуть поєднати своє життя. Адже підготовка до ЗНО вимагає додаткових уроків з репетиторами і відпрацювання всіх тестів попередніх років. Тільки такий спосіб підготовки допоможе добре пройти тести і вступити до ВНЗ без проблем.

Найскладнішим для здачі ЗНО предметом можна вважати хімію. Вивчити її власними силами просто не реально, тим більше якщо розбиратися зі всіма напрямками цієї науки. У школі хімія розглядається лише поверхово, тим більше що для багатьох цей предмет стає просто непосильним.

Репетитор з біохімії в Києві допоможе підготувати випускника зі свого предмета швидко і якісно. Його знання потрібні не тільки для здачі тесту, але і для подальшого навчання у вищому навчальному закладі. Індивідуальний підхід допомагає за короткий час заповнити всі проблеми, які залишилися після проходження шкільної програми, опрацювати всі завдання і тести, які можуть попастися на іспиті.

Важливо, що репетитор з біохімії в Києві вже з першого заняття зможе визначити способи подачі свого матеріалу, які є більш доступними і зрозумілими для кожного конкретного учня. Це дає можливість раціонально розділити час і вичавлювати з кожного заняття максимум.

Репетитор біохімії в Києві повинен мати досвід роботи в навчальних закладах. Це говорить про те, що він знайомий з шкільною програмою і зможе дати тільки ту інформацію, яка буде потрібна випускникам. Також він має досвід спілкування з дітьми, що важливо для такої роботи. Для того, щоб переконатися в кваліфікації викладача, можна сходити на пробне заняття і тільки потім вже робити остаточні висновки.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів біохімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 4823


За час навчання у Інституті біології мала викладацьку практику в університеті, викладала для студентів 3-го, 4-го курсів. Проводжу науково-популярну викладацьку діяльність для різних аудиторій, тому знаю, як візуально та швидко викласти основні наукові ідеї....


Пропоную уроки з біології та хімії, якісну підготовку до ЗНО, ДПА. Маю досвід успішної підготовки випускників до ЗНО з біології та хімії, викладання в приватній школі. Допоможу розібратися зі складнощами вивчення предмета, структурувати та узагальнити...


Досвід репетиторства: 1 рік (англійська), постійні консультації однокласників, одногрупників (хімія, біологія).


Викладач Київського університету туризму економіки і права, працюю з студентами технікуму КУТЕП, та учнями середніх навчальних закладів міста Києва.


2009-2010 рік - кафедра фізіології людини, студентська практика; 2010-2014 - загальноосвітня школа, вчитель біології, хімії та екології, заступник директора з навчально-виховної діяльності; З 2014-го року працюю в КЛБ і також консультую експериментальні...Працюю репетитором з 2010 року. Готую абітурієнтів до здачі ЗНО. Допомагаю в якісному засвоєнні шкільної програми.Начитка теорії, практичні заняття (розв'язування задач тощо), складання індивідуального плану занять для кожного учня залежно від рівня підготовки та знань.


3 роки репетиторства. Заняття проводяться із малюнками, схемами, візуальним матеріалом, завжди намагаюсь зацікавити предметом. Готова працювати з будь-якими типами учнів. Працюю з виїздом на квартиру.


1,5 року - репетитор з хімії і біології, 1 рік - вчитель біології та медичних знань у школі №159 р. Києва. Головне кредо моєї роботи - знайти підхід до кожного учня. Сильною стороною - вважаю , що можу максимально просто і зрозуміло пояснити найскладніший...


Працюю репетитором з 2011 року. Викладала математику, фізику, хімію. Готувала до ЗНО з біології та української мови. Високі бали дозволили їм вступити на державне замовлення на юридичний та медичний факультети провідних вишів України. Неодноразово доводилося...


Працюю приватним репетитором вже понад три роки. Викладаю біологію, хімію та англійську. Можливе викладання хімії та біології англійською мовою. Досвід роботи з учнями різний - від підняття рівня знань предмету та допомоги в підготовці до ЗНО абітурієнтам...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Викладання біологічної, біоорганічної, неорганічної, органічної, медичної хімії з 2004 року по теперішній час в медичному вузі.

Top