Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 12 викладачів в Білої Церкви. Всього репетиторів в базі: 5321

27


Займаюся репетиторством з хімії з 2010 року. З 2011 р. працюю викладачем у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, предмети - хімія, біологія, географія і екологія. Є власні методичні розробки для навчання хімії, біології, екології.


Працювала на курсах іноземних мов 10 років. Здала міжнароднийкваліфікаційний екзамен для вчителів від Cambridge. Постійно відвідую та беру участь у семінарах та вебінарах для вчителів від таких видавництв як Oxford, Cambridge, McMillan,Pearson. Маю досвід в...


Стаж роботи репетитором англійської мови складає 3 роки, у тому числі підготовка дошкільнят, учнів молодших і середніх класів та підготовка старших класів до ЗНО з англійської мови).


Займаюся репетиторської діяльністю більше 6-ти років. Маю успішний досвід викладання для дітей від 2 років. Заняття індивідуальні для кожного учня(взалежності від рівня знань або сприйняття іноземної мови).


Працюю викладачем 9 років.


25 років викладання в школі



10


Лояльна до учнів, дотримуюсь певних методик, для дітей дошкільного віку ігровий формат проведення занять.



Працювала старшим викладачем кафедри іноземної філології Гуманітарного інституту авіаційного університету в м.Києві; вчителем французької мови "Авіакосмічного ліцею НАУ "

Top