Приватні репетитори в Білій Церкві

Проблеми з успішністю в школі у дитини? Завалили сесію в університеті? Хочете здати ЗНО «на відмінно»? З усіма цими проблемами впораються репетитори в Білій Церкві. Приватні уроки стали популярними серед учнів будь-якого віку. Бажання вийти за рамки шкільної програми або отримати поглиблені знання з певного предмету дозволять вам досягти неймовірних успіхів і в навчанні, і в роботі. Професійні педагоги, представлені на нашому сервісі, вже зарекомендували себе як досвідчені репетитори з літератури, мов, точних наук, малювання, музики та інших областей науки.

Вибираємо репетитора в Білій Церкві

Коли вже твердо прийнято рішення про необхідність індивідуальних занять, постає питання, де ж і як правильно вибрати вчителя. Репетитор для дитини буде корисний лише в тому випадку, якщо він задовольняє вимогам батьків, може знайти підхід до учня і по-справжньому володіє своїм предметом. Щоб ефективно додатково займатися в приватному порядку, слід підбирати репетитора за такими параметрами:

Чому варто вчитися разом з Repetitor.org.ua

Наш сервіс на відміну від банальної дошки оголошень спеціалізується на послугах репетиторів по всій Україні. У нас на сайті представлений каталог з максимально повною і точною інформацією про кожного педагога. Ви може за кілька хвилин знайти відповідного репетитора, подивитися ціни на їхні послуги, умови роботи і визначитися з вибором. Ми обов’язково збираємо достовірну інформацію про якість роботи педагога з клієнтами і надаємо її вам у відкритому вигляді. Сервіс Repetitor.org.ua по праву затребуваний як кращий ресурс з пошуку репетиторів в Україні.

Біла Церква
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів в Білої Церкви. Всього репетиторів в базі: 6490

Займаюся репетиторством з хімії з 2010 року. З 2011 р. працюю викладачем у Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну, предмети - хімія, біологія, географія і екологія. Є власні методичні розробки для навчання хімії, біології, екології.


7 років, працювала в приватних школах


Працювала на курсах іноземних мов 10 років. Здала міжнароднийкваліфікаційний екзамен для вчителів від Cambridge. Постійно відвідую та беру участь у семінарах та вебінарах для вчителів від таких видавництв як Oxford, Cambridge, McMillan,Pearson. Маю досвід в...


Займаюся репетиторської діяльністю більше 6-ти років. Маю успішний досвід викладання для дітей від 2 років. Заняття індивідуальні для кожного учня(взалежності від рівня знань або сприйняття іноземної мови).


Працюю викладачем 9 років.


25 років викладання в школі10

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

27


Працювала в школі учителем початкових класів. Більше 10 років займаюсь репетиторською діяльністю. Індивідуальна підготовка дітей до школи. Розвиток пам'яті, уваги, мислення і сприйняття, уяви, відчуттів, творчих здібностей. Розвиток мовлення і...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Стаж роботи репетитором англійської мови складає 3 роки, у тому числі підготовка дошкільнят, учнів молодших і середніх класів та підготовка старших класів до ЗНО з англійської мови).


Лояльна до учнів, дотримуюсь певних методик, для дітей дошкільного віку ігровий формат проведення занять.Працювала старшим викладачем кафедри іноземної філології Гуманітарного інституту авіаційного університету в м.Києві; вчителем французької мови "Авіакосмічного ліцею НАУ "

Top