Репетитор астрономії в Одесі

Астрономія є далеко не найпоширенішим і затребуваним предметом серед школярів або студентів. Для багатьох цей предмет не потрібний для життя і роботи, але корисний для загального розвитку. Насправді ця наука може дати набагато більше, ніж просто назви планет, зірок, галактик і іншого.

У деяких вищих навчальних закладах студенти вивчають астрономію протягом семестру, а то і року. Університетська програма не завжди дає можливість повністю, багатогранно вивчити цей предмет. Та й самі педагоги не виявляють особливого бажання доносити свій матеріал кожному конкретному учневі. А що робити, якщо сам студент хоче знати більше?

У цьому випадку може допомогти тільки професійний репетитор з астрономії в Одесі. Такий фахівець знає набагато більше, ніж вимагає освітня програма. Тому він зможе докладніше розкрити теми, відповісти на всі питання, що цікавлять учня питання. Індивідуальні заняття дають можливість отримувати потрібні знання в зручних і комфортних умовах, і в тому темпі, який буде дійсно зручний студенту.

Репетитор астрономії в Одесі повинен мати постійне місце роботи, бажано у вищому навчальному закладі. Так, можна бути впевненим в тому, що у нього є досвід роботи з різними студентами, він знає, як знаходити підхід до різних людей.

Важливо, що вивчення астрономії не користується таким же великим попитом, як підготовка до ЗНО. Тому і пропозицій репетиторів не так і багато, і знайти їх не просто. Але якщо звернутися за допомогою до пошукових ресурсів, то все ж можна буде потрапити на відмінного репетитора з астрономії в Одесі.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 3 викладачів астрономії, Одеса. Всього репетиторів в базі: 4485


1 рік працювала в репетиторському центрі. З учнями вдома займаюсь з 10 класу. Учні мають гарні результати, а я відгуки


Працюю в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова з 2000 року, з 2008 - на кафедрі астрономії, викладаючи як астрономічні, так і математичні дисципліни. З 1999 року є керівником астрономічного гуртка. Викладала астрономію у школі, працювала...

Top