Репетитор арабської мови в Києві

Напевно, кожен знає, що арабська мова вважається однією з найдавніших і унікальних мов. Вона набула значного поширення і використовується в 22 країнах Арабського світу. Навіть жителі північної Африки говорять на цій старовинній мові. Якщо європейські мови мають деякі спільні особливості в граматиці або стилі написання, то арабська мова — просто унікальна. У неї багато своїх рис, серед яких написання справа наліво, відсутність голосних букв та інше.

На сьогоднішній день ця іноземна мова не викладається в школах і у вищих навчальних закладах її зустрінеш дуже рідко. Навіть складно уявити собі, чи настане такий час, коли підготовка до ЗНО з іноземної мови буде включати в себе знання арабської. Але, не дивлячись на це, багато жителів нашої країни мають бажання ближче познайомитися з культурою Арабських країн і особливо — вивчити їхню мову. Зробити це самостійно просто не можливо, тому найкраще знайти фахівців.

Репетитор арабської мови в Києві допоможе в рамках індивідуальних занять детально вивчити цей предмет, відкрити очі на правопис, вживання різних словоформ та інше. Що важливо, такий професіонал здатний за короткий час навчити свого учня вільно спілкуватися з носіями мови, правильно викладати свої думки та інше.

Репетитор з арабської мови в Києві має ряд необхідної для навчання літератури, яку складно знайти у відкритому доступі. У нього також розроблена своя методика викладання, яка враховує особливості учня і дозволяє правильно розподілити навантаження, з їх урахуванням. Також репетитор арабської мови в Києві буде
постійно змішувати теорію з практикою, перевіряти, як засвоюються знання. Це необхідно для того, щоб арабська мова була не тільки на папірці, а й в голові учня, щоб він зміг швидко орієнтуватися і вміти викручуватися з різних ситуацій з запальними носіями цієюї складної мови.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр


Показано 12 викладачів арабської мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 6432

Викладач с 01.2010 по наст. час (6 років 4 місяці) приватні уроки (викладання) розуміння, що потрібно студенту


3 роки досвіду приватних занять


Я носій арабської мови, також знаю англійську на вищому рівні, навчався в університеті на факультеті англійською


3 роки. Швидке досягнення результатів.


Індивідуальні заняття з арабської мови для студентів з будь-яким рівнем володіння мовою. Уроки готую індивідуально для кожного учня. Основний акцент ставлю на класична арабська мова. У процесі навчання будемо працювати над граматикою, фонетикою, розмовної...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач


В Ірані я був репетитором англійської мови для дітей, які навчаються в школі.


Арабська мова та

2009-2

Top