Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Житомир. Всього репетиторів в базі: 6350

Педагогічний стаж- 5 років. Працюю вчителем української мови та літератури, англійської мови в ДПТНЗ "Житомирське вище професійне училище сервісу і дизайну". У роботі використовую різні методи і форми навчання. З кожним учнем знаходжу індивідуальний...Досвід роботи з дорослими та дітьми більше 5 років (літні англомовні табори, досвід спілкування з носіями мови). Індивідуальний підхід до викладання. Використання різних комунікативних методів. Навчання через спілкування. Підбір навчального матеріалу...


Гарантую цікаві заняття з ефективним поліпшенням знань, допомога у виконанні домашніх завдань, якісну підготовку щодо необхідного матеріалу для учнів 1-4 класів.


Вже третій рік поспіль працюю репетитором, маю досвід роботи в садочку (всі групи), зі школярами 1-11 класи, студентами медичного коледжу та технікумів. Під час першого заняття з учнем, знайомлюсь з рівнем знань англійської мови та дізнаюсь сферу інтересів....Проводжу заняття вже близько року і можу сказати, що це неймовірний досвід. Більш того, це приносить мені задоволення, адже разом зі своїми учнями розвиваюся і я.


Досвід роботи репетитором англійської мови і украинсокого мови більше 3 років. На заняттях індивідуальний і творчий підхід; використовую різні матеріали (при необхідності, складаю власні завдання) Завжди відкрита для нового!


Займаюся репетиторством 3 роки. Вже рік веду курс англійської мови для 1-5 класів. Люблю мову і вчити мови інших.2 роки репетитором
Викладаю англійську мову по Skype для усіх дорослих та дітей від початкового до середнього рівня підготовки. Також викладаю у загальноосвітній школі.


Top