Курси або репетитор: переваги і недоліки

Коли хочеш вивчати іноземну мову, то потрібно обов’язково обрати для себе один спосіб такого навчання, який буде максимально підходити людині і давати позитивний результат за короткий час. На сьогоднішній день можна вивчити англійську мову за допомогою інтернету, самостійно або з учителем, або навіть ходити на спеціальні курси англійської мови в Запоріжжі.

Робимо правильний вибір

Кожна людина має свої особливості, тому важливо при прийнятті такого рішення, зважити всі за і проти і вибрати той спосіб вивчення, який підходить саме Вам. Адже деякі люди можуть сприймати інформацію:


 1. На слух;
 2. За допомогою асоціацій, картинок, яскравих кольорів та іншого;
 3. Самостійно, ретельно організовувати свій час і робити уважно домашнє завдання;
 4. Складно, через свою лінь.


І цей список можна продовжувати і продовжувати. Але якщо правильно поставити цілі, оцінити свої можливості і особливості, можна пізнати мову швидко, якісно і при цьому не витратити даремно свої гроші і час.

Вивчення англійської мови на курсах

Якщо ви обираєте курси англійської в Запоріжжі, то важливо розуміти, в чому ж полягає суть такого виду вивчення іноземної мови. В основному, тут пропонують вивчити мову з нуля, або підтягнути свої знання до певного рівня. Професійні курси, які допоможуть відполірувати бізнес англійську, або ж розкажуть про правильність написання листів діловим партнерам, знайти досить складно. Та й вартість таких занять може бути не для всіх підйомною.

Система курсів полягає в наступному:


 1. Регулярні заняття 2-3 рази на тиждень;
 2. Час проведення може бути різний, в залежності від курсів, але це в районі 1 години або 90 хвилин;
 3. Групи складаються з 4 або 10 чоловік. Є такі заклади, які можуть і по 12 учнів набирати, але це вже занадто, ефективність такого роду навчання значно зменшується;
 4. Викладач один, іноді можуть працювати і двоє, один з яких відповідає за граматичну частину, а інший може вести розмовну мову — це може бути носій мови. < Li>

Необхідно також відзначити, що вартість курсів англійської мови в Запоріжжі може бути різною, залежно від складності навчання і від кваліфікації викладачів. Але при цьому, якщо з якихось причин студент пропустить заняття, то гроші за цей урок йому не повертають. Тому для багатьох ціна курсів англійської мови в Запоріжжі може стати вагомим аргументом при виборі.

Англійська мова з репетитором

Репетитор це сучасна альтернатива таким курсам англійської мови. Переваг такого роду навчання є дуже багато, серед яких особливе місце займає саме можливість вибору часу проведення занять. Також можна і встановити потрібну інтенсивність, скласти програму навчання, яка буде відштовхуватися від конкретних вимог учня. Репетитор англійської мови в Запоріжжі, безумовно, буде коштувати дорожче за курси. Але ефективність від навчання явно буде вище.

В основному, до індивідуальних вчителів звертаються:


 1. Зайняті люди, день яких час розписаний мало не по секундах;
 2. Невпевнені люди, які не можуть повністю розкритися в групі і можуть довіритися тільки своєму вчителю;
 3. Ті, хто хоче отримувати максимум уваги від педагога і не готовий ділити її з іншими колегами;
 4. Люди, які бажають вивчити специфічний англійський. Наприклад, сленг американських підлітків, і так далі.


Цікаво, що репетитор з англійської мови в Запоріжжі, може одночасно працювати і на курсах з вивчення мови. Тому фактично людина вчиться в того ж викладача, але тільки в індивідуальних умовах.

Таким чином, можна відзначити, що кожна з представлених можливостей вивчення англійської мови в Запоріжжі має свої переваги, тому вибір потрібно робити усвідомлено і зважити всі за і проти. Ну і головне не забувати про свою силу волі, і йти до наміченої мети впевнено!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Запоріжжя. Всього репетиторів в базі: 5689

Приватний репетитор і перекладач з 2010, вчитель англійської в он-лайн школі EnglishDom з 2012 по 2015, викладач англійської мови по скайпу або будинку з 2015. Застосовую власну методику, засновану на таких британських виданнях як Oxford, Longman,...


Вчитель англійської мови в школі м. Запоріжжя - 3 роки. Викладач курсів англ. яз. - 1 рік.


3 года


18 років


Приватний викладач, репетитор англійської мови, досвід роботи 4 роки. Школа мов Daily Language Club, бізнес курс англійської мови - 1 рікРепетиторської діяльністю займаюся вже більше року. Швидко знаходжу спільну мову з кожним учнем, у своїй методиці реалізуючи індивідуальний підхід, використовую завдання різних рівнів у залежності від знань і здібностей учня, а також його мотивації. Працюю на...


2 роки роботи в школі, 3 роки роботи репетитором, підготовка до ЗНО, підготовка до співбесід.


З 2012 року працюю репетитором з учнями 1-9 клас, підвищення рівня знання мови з перших тижнів занять. Працюю над покращенням розмовної мови та пам'яті. Допомога з домашніми завданнями та контроль їх виконання. Працюю з додатковими матеріалами, для...


Стаж репетитора вже 2 роки, починала працювати з 5-тиклассниками, потім з учнями різного віку, в основному з новачками або з тими у кого вже були базові знання і далі їх розвивали та поліпшували.


-


Можу займатися з вашим шкільним підручникам, а так само за матеріалами, що я надам.
більше 12 років

Top