Репетитори англійської мови у Вінниці

Вивчення іноземної мови зараз стало одним з ключових чинників отримання гідної освіти в Україні та за її межами, просування по кар’єрних сходах і можливості вільно подорожувати. Англійська мова заслужено визнана міжнародною, тому професійний репетитор англійської мови в Вінниці зараз на вагу золота. На відміну від шкільних уроків або мовних курсів, приватні заняття з репетитором дозволять вам в повній мірі оволодіти всіма необхідними навичками і стануть ефективним рішенням при необхідності якісного оволодіння англійською мовою.

Вибираємо репетитора з англійської у Вінниці

Від кваліфікації викладача, з яким ви плануєте займатися, багато в чому залежить результат ваших зусиль. Репетитор з англійської мови повинен відповідати вашим вимогам залежно від мети вивчення мови і володіти необхідними навичками. При виборі педагога для проведення приватних уроків радимо вам звернути увагу на такі якості:

Учитель англійської мови допоможе вам підвищити рівень знань, розширити словниковий запас, успішно скласти ЗНО і вступні іспити, отримати бажану посаду або вивчити мову для виїзду за кордон.

Переваги сервісу Repetitor.org.ua

Скориставшись нашим сервісом, ви отримаєте доступ до каталогу анкет кращих викладачів. Кожен учитель англійської мови, представлений на нашому сайті, надав повну інформацію про свої послуги. Зручний сервіс нашого ресурсу дозволить в лічені хвилини підібрати вчителя, що відповідає всім параметрам: за ціною одного заняття і місця його проведення, формату навчання. При необхідності ви зможете звернутися за допомогою до консультантів нашого ресурсу. Вибирайте репетитора англійської мови в Вінниці на сайті Repetitor.org.ua і вже дуже скоро сама англійська королева позаздрить вашим знанням!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Вінниця. Всього репетиторів в базі: 6601

2 роки (школа)


2 роки 1 на 1 з учнем, також в малих і середніх групах


Педагогічний стаж - 2 роки: викладала на курсах і працювала в Китаї. Маю досвід роботи з іноземцями, хореографічну освіту та багато енергії. Люблю нестандартні підходи до навчання й ціную в людях особистість.
Мала практику зі школярами 2-3 класів.


Заняття планую проводити так, щоб це було цікаво для дитини. Проходити теми уроків, які він/вона проходить у школі. Готувати потрібну і цікаву інформацію до кожного заняття.


2 роки в американській компанії (перекладач англ/мови)


2009 - 2012 р. - вчитель початкових класів НВК " Українська школа - гімназія" 2012 - 2013 р. - вчитель української мови НВК " Українська школа - гімназія"


Викладацький стаж - 1 рік індивідуальних занять з учнями різних вікових категорій.


Займаюся з дітьми молодшої, середньої та старшої школи. • Процес навчання грунтується на сильних сторонах учня. • Допомога при підготовці до самостійних/контрольних робіт, іспитів. • Спільне виконання домашніх завдань. • Розвиток навичок говоріння і...


викладаю з 2007 року


4використання інтерактивних плакатів, розвиваючих ігор, розробка електронних вправ, використання оригінальних джерел

Top