Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 10 викладачів англійської мови, Ужгород. Всього репетиторів в базі: 6424

Викладав у школі 3,5 роки, з 2005 по 2008. Працюю Репетитором більше 11 років. Основа мого викладання — індивідуальний підхід до кожного учня. Я даю як широкі знання з предмета, так і "заповнюю прогалини" по мові. Ті з моїх учнів, які...


Займаюся репетиторством протягом 3 років, можу знайти підхід до різних діток, так як застосовую різні методи навчання! Займаюся з дошкільнятами та учнями 1-9 класів.


Займаюсь з дітьми англійською на дому.Допомагаю з домашнім завданням,пояснюю матеріал .з дітьми молодших класів в ігровій формі.Опит 1 рік.Школярка перейшла після моїх занять у гімназію.також я займалась з носіями мови.


Стаж викладання з 2011 року.


Маю бажання навчати дітей,працюю вже з багатьма учнями з якими займаюсь довгий час Можу допомогти виконати домашнє завдання,підготувати до уроку,пояснити тему та дасти хороший матеріал для підготовки. Для кожного учня в мене індивідуальний підхід і...


Я народилась в Анлії,проживала там 9 років,говорю на англійській мові-відмінно, вчила дітей англійської мови в дитсадочку.а также учнів 1-4 класів.Дуже можу порозумітись з дітьми!

Top