Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 15 викладачів англійської мови, Рівне. Всього репетиторів в базі: 4417

5


Люблю репетиторство за те, що ця форма навчання краще за інші дозволяє бачити результати вкладеної праці. Працювала з різними учнями, від діток до пенсіонерів, мета вивчення мови також у кожного була своя, тому уроки завжди будую...9


Працюю в центрах розвитку дитини, за авторськими методиками. Маю досвід роботи з дітьми з особливими потребами. Проводжу заняття з розвитку для діток дошкільного віку.


Займаюся репетиторством з 2012 року з дітьми початкових, середніх і старших класів


2 рокиПрацюю з дітьми більше 5 років - викладаю іноземні мови (англійську, польську та французьку) Займаюся підготовкою до школи.З 2010 року працюю в школі вчителем англійської мови,паралельно займаюсь репетиторством.


Практикую індивідуальний підхід до кожного учня. Великою мірою враховуються побажання з приводу роботи самого учня, його батьків. Адже головне - це їх комфорт і задоволеність заняттями. Для мене в пріоритеті тільки результат, який покаже учень після занять.


Займалася з хлопчиком на індивідуальному.1. Індивідуальні заняття (3 роки) 2. Заняття в групах (1 рік) 3. Англомовні лекції (2 роки) 4. Американська програма A. C. E. School of tomorrow (2 роки)

Top