Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Рівне. Всього репетиторів в базі: 4823

1 місяць у школі під час студенської практики, 2 роки як приватний репетитор та 3 місяці в унівеситеті як стажер викладача анг. мови, проживала в Німеччині для удосконалення німецької мови


Працюю з дітьми більше 5 років - викладаю іноземні мови (англійську, польську та французьку) Займаюся підготовкою до школи.Працюю в центрах розвитку дитини, за авторськими методиками. Маю досвід роботи з дітьми з особливими потребами. Проводжу заняття з розвитку для діток дошкільного віку.


2 роки
З 2010 року працюю в школі вчителем англійської мови,паралельно займаюсь репетиторством.


Практикую індивідуальний підхід до кожного учня. Великою мірою враховуються побажання з приводу роботи самого учня, його батьків. Адже головне - це їх комфорт і задоволеність заняттями. Для мене в пріоритеті тільки результат, який покаже учень після занять.


Займалася з хлопчиком на індивідуальному.1. Індивідуальні заняття (3 роки) 2. Заняття в групах (1 рік) 3. Англомовні лекції (2 роки) 4. Американська програма A. C. E. School of tomorrow (2 роки)


Индивидуальные занятия английского языка с детками 1-8 классов. Изучение и закрепление англ. грамматики, грамотный перевод текстов, общение на английском , помощь по школьной программе, подготовка к тестам/контрольным.


Протягом періоду з 2013 до 2015 надаю послуги репетитора англійської мови. Найбільше подобається працювати з дітьми 6-10 років, адже саме в такому віці закладаються основи володіння мовою. Маю досвід співпраці з студентами 1-2 курсів, але не мовних...


Викладала в школі протягом декількох місяців.

Top