Каталог репетиторів з англійської в Полтаві

В даний час без знання англійської мови просто не обійтися, але як бути, якщо в школі ви вивчали німецьку чи французьку або англійську далеку від досконалості? Репетитор англійської мови в Полтаві допоможе підвищити вам рівень англійської до розмовного, в максимально короткі терміни. Під час приватних занять репетитор визначить рівень знань, сильні і слабкі сторони, і підбере методику навчання і складе індивідуальний графік занять. На сайті Repetitor.org.ua в каталозі репетиторів ви зможете вибрати кращого!

Переваги приватних репетиторів англійської мови

В даний час, все частіше виникає необхідність у вивченні англійської мови, так як вона є міжнародною і універсальною у всіх країнах світу. Вивчення або підвищення рівня знань англійської мови потрібне, як правило, для підготовки до ЗНО, для роботи і подорожей. На відміну від занять в групі, під час приватних уроків репетитори з англійської при наданні матеріалу легко знаходять підхід, як до школяра, так і до дорослого. І якщо виникають труднощі з вивченням теми, вчитель приділяє більше часу, уваги, для роз’яснення і повторення складного матеріалу. Учень же, простіше засвоює інформацію, не відволікається на оточуючих і не соромиться зізнатися, що не зрозумів і задає питання.
Основні переваги приватних занять з репетитором англійської мови Repetitor.org.ua в Полтаві:

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Фiльтр  
 
 
   
Скинути фільтр
Підготовка до ЗНО в інших містах

Показано 10 викладачів англійської мови, Полтава. Всього репетиторів в базі: 6601


-Якісне вивчення англійської мови з використанням сучасних матеріалів британських видавництв; -підготовка до ЗНО та ДПА; -допомога в підготовці домашніх завдань; -курси інтенсиву; -вивчення граматики; -розмовні курси. Заняття для молодших школярів...


Мовний центр "Speak Up"У сфері освіти працюю 4 роки (працювала у приватному дошкільному закладі, школі-інтернат ). У сфері освіти працюю 5 років. Маю досвід роботи вчителем (4 роки). Зараз працюю у мовній школі та займаюсь репетиторством. Маю вищу педагогічну освіту (вчитель...


В даний момент я є засновником онлайн і оффлайн школи англійської мови


Працюю з дітками протягом трьох років. Дітки віком від трьох років і вище. Вся методика викладання залежить від конкретної дитини і безпосередньо обговорюється з батьками, або ж з учнем безпосередньо,якщо це старшокласник. Враховую усі побажання та інтереси...Навчаюся на психолога, знання англійської мови на рівні pre-intermediate, учасник міських олімпіад з біології та російської мови.


Я маю 26 років роботи в школі, все це час викладала англійську мову в різних класах, працювала в загальноосвітній школі та гімназії. Будинки даю приватні уроки англійської мови.

Top