Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Миколаїв. Всього репетиторів в базі: 5051

Викладаю в університеті технічні спеціальності англійською мовою для іноземних студентів. Стаж роботи - з 2011 року


Викладаю англійську для знайомих.Працюю репетитором 6 років. Використовую сучасну оксфордську методику та літературу. Індивідуальний підхід до кожного учня. Віддаю перевагу інтерактивним методам і прийомама навчання з використанням фільмів, музики, краєзнавчого матеріалу.


4 года


18 років


Займаюся з учнями 4 роки. Використовую візуальні та аудіо матеріали. З учнями молодших класів заняття проходять переважно в ігровій формі. Активний розвиток лексики, граматики та фонетики.


Індивідуальні заняття, навчання Англійської мови з носіями різних мов.
Пропоную приватні уроки англійської та німецької мови по Скайпу! Займаючись по Skype, ви оціните всі переваги цього способу занять, починаючи економією часу⏳ і фінансів, і закінчуючи відсутністю дистанційних обмежень. Під час занять використовую аудіо-та...


Перше заняття завжди безкоштовне - я тестую дитину,а Ви, таким чином, можете поспостерігати за уроком. Завжди ставлюся серйозно до кожного учня, так як сама дуже люблю іноземні мови! Викладаю в ігровій формі, зрозуміло і логічно кожному. Допомагаю школярам...10 років Спеціалізована школа, курси іноземних мов.


Викладаю англійську та польську мови індивідуально по скайпу протягом двох років. Уроки проходять цікаво, з використанням відео - та аудіоматеріалів.

Top