Район Галицький, Львів


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Галицький, Львів. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Львів, район Галицький, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів англійської мови, Львів.Заняття проходять з кожним індивідуально. Я намагаюсь розвивати розмовні навики,використовую аудівізуальні засоби. На першому занятті,я намагаюсь протестувати рівень підготовки учня,щоб підібрати завдання відповідного рівня складності. Щоб розвивати навики...


Готую домашні завдання учнів початкових класів, займаюся англійською мовою. Навчаю вже два роки. Маю власну методику навчання для кожного учня. Добре ладнаю з дітьми.


Школа - вчитель початкових класів, вчитель географії - з 2015р. по 2018р. Під час занять надаю перевагу практичним і наочним методам,хоча словесні не менш важливі, викристовую іннноваційні технології.


Працювала у мовній школі , також займаюсь репетиторством понад 2 роки. Методика викладання у мене доволі проста, стараюсь зацікавити дитину та привити їй бажання вивчати англійську мову. Маю багато матеріалів для навчання :посібники ,підручники ,роздруківки .... Оцінка компанії: невiдповiдальний викладачЗаймалася репетитором англійської мови приблизно 1 рік, дитині 10 років. Дуже добре готую до іспитів з історії України. Можу готувати до іспиту з української мови та літератури, а також світової літератури.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Займалася з дітьми 2, 6, 8 класу англійською мовою та математикою. Я новачок у цій справі, але дуже люблю дітей та можу знайти підхід до кожного; не вірю в те, що є діти, які не мають хисту до навчання, або не можуть вивчати певний предмет, є тільки...

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Жила за кордоном. Маю досвід викладання англійської мови дітям.

Top