Репетитор з англійської мови в Харкові

Кращі репетитори англійської в Харкові пропонують свої послуги на нашому сайті. Вони підтягнуть граматику, розмовну англійську і з легкістю підготують до здачі потрібних тестів в університеті.

Щоб завжди випереджати конкурентів і домогтися справжнього успіху в будь-якій сфері діяльності, вам просто необхідно опанувати англійську мову. Такі сьогоднішні реалії. Англійська є інтернаціональною в спілкуванні, і тільки її знання відкриє перед вами міжнародні горизонти!

Подорожувати, самостійно вести переговори з бізнес-партнерами, заводити нових друзів по всьому світу, здобути освіту в Гарварді — все це стане можливо для вас.

Відомо, що найбільш ефективна форма навчання — це індивідуальні уроки. При такій формі навчання вирішальне значення має вибір викладача. Яким же повинен бути ваш ідеальний репетитор?

Репетитор англійської мови в Харкові повинен знайти до вас індивідуальний підхід. Само собою, він повинен мати досить високу кваліфікацію, навички вільного і невимушеного спілкування як англійською, так і вашою рідною мовою. І він може підібрати найбільш ефективні і цікаві саме для вас методики викладання. Тим більше, якщо мова йде про дітей.

Підготувати школяра до тестування, допомогти студенту підтягнути «хвости», або підготувати батьків до співбесіди з іноземними роботодавцями — вирішити будь-яку з цих завдань (і багато інших) вам допоможе перевірений нами викладач.

На нашому сайті представлена ​​величезна кількість репетиторів. Серед них ви легко зможете вибрати того, з ким «спрацюєтеся» краще за всіх.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 5072


23


1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


12 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 1 рік - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн) 6 років - Досвід підготовки до ЗНО (Кращий РЕЗУЛЬТАТ моїх студентів ЗНО 2016 року...
1 рік в державній школі I-III ступенів, 6 років приватний репетитор англійської мови (рівні від початкового до просунутого, віку від молодших школярів до дорослих) 1 рік репетитор німецької мови (початковий рівень, школярі) 1 рік чесний репетитор по Skype...


1 рік


Мій викладацький стаж як приватного репетитора 3 роки. В якості підтвердження рівня володіння англійською мовою є міжнародний сертифікат TOEFL, сертифікат IH, а також сертифікат про проходження курсу англійської мови в king's College у Лондоні. Також...Володію досконало англійською.Тривале проживання за кордоном!велика практика і головне я навчу вас відчувати мову!Зі мною ви заговорите!Успіх-гарантую!Знають багато-вміють навчити одиниці!Я-це те що вам потрібно!дзвоніть не пошкодуєте!


15 років


2005 -2011 рік. Викладач англійської, французької мов, теорії і практики перекладу в Луганському Державному Інституті Культури і Мистецтв. Луганськ 2011-2012 рік приватні уроки з учнями 5-6 класів (англійська, французька мови). Підготовка домашніх завдань,...


Користуюся як класичними, так і європейськими методиками навчання що робить уроки дуже ефективними, захоплюючими, цікавими і запам'ятовуються. За останні 7 років викладання по скайпу, вдома і в кількох приватних школах включаючи свою, накопичився чималий...


Top