Як знайти репетитора з англійської мови в Харкові?

Кращі репетитори англійської в Харкові пропонують свої послуги на нашому сайті. Вони підтягнуть граматику, розмовну англійську і з легкістю підготують до здачі потрібних тестів в університеті.

Щоб завжди випереджати конкурентів і домогтися справжнього успіху в будь-якій сфері діяльності, вам просто необхідно опанувати англійську мову. Такі сьогоднішні реалії. Англійська є інтернаціональною в спілкуванні, і тільки її знання відкриє перед вами міжнародні горизонти!

Подорожувати, самостійно вести переговори з бізнес-партнерами, заводити нових друзів по всьому світу, здобути освіту в Гарварді — все це стане можливо для вас.

Відомо, що найбільш ефективна форма навчання — це індивідуальні уроки. При такій формі навчання вирішальне значення має вибір викладача. Яким же повинен бути ваш ідеальний репетитор?

Приватні викладачі англійської мови в Харкові

Репетитор англійської мови в Харкові повинен знайти до вас індивідуальний підхід. Само собою, він повинен мати досить високу кваліфікацію, навички вільного і невимушеного спілкування як англійською, так і вашою рідною мовою. І він може підібрати найбільш ефективні і цікаві саме для вас методики викладання. Тим більше, якщо мова йде про дітей.

Переваги індивідуальних занять

На сервісі Repetitor.org.ua ви можете знайти найкращого вчителя, так як у нас  представлені повні портфоліо викладачів, є інформація про їхній досвід роботи та мовну практику. Також ви зможете знайти репетитора по скайпу (онлайн) або в вашому районі, щоб займатися вдома.
На Repetitor.org ви зможете знайти репетиторів різного рівня кваліфікації, в тому числі

Від досвіду і рівня кваліфікації буде залежати ціна заняття, тому ви гарантовано зможете  підібрати прийнятний  для вас варіант. Всі викладачі мають високий рівень володіння англійською мовою. Переконатися в якості послуг, що надаються ви можете, прочитавши відгуки.

Підготувати школяра до тестування, допомогти студенту підтягнути «хвости», або підготувати батьків до співбесіди з іноземними роботодавцями — вирішити будь-яку з цих завдань (і багато інших) вам допоможе перевірений нами викладач.

На нашому сайті представлена ​​величезна кількість репетиторів. Серед них ви легко зможете вибрати того, з ким «спрацюєтеся» краще за всіх.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 6601

1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.23Працюю у Вузі. Стаж роботи викладачем - 10 років. Використовую сучасні методики навчання. Розвиваю всі види умінь-skills (усна мова - speaking, аудіювання -listening, читання - читання, письмо - writing) з урахуванням індивідуальних потреб. Заняття...


12 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 1 рік - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн) 6 років - Досвід підготовки до ЗНО (Кращий РЕЗУЛЬТАТ моїх студентів ЗНО 2016 року...2013 р. — викладач кафедри методики та практики викладання іноземної мови, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, факультет іноземних мов. З 2011 року працюю репетитором англійської та французької.1 рік в державній школі I-III ступенів, 6 років приватний репетитор англійської мови (рівні від початкового до просунутого, віку від молодших школярів до дорослих) 1 рік репетитор німецької мови (початковий рівень, школярі) 1 рік чесний репетитор по Skype...


1 рік


Індивідуальний підхід до учня. Вивчення мови з використанням ігрових методик, що базуються на науковому матеріалі. Використання різних методичних рекомендацій, інтерактивні заняття з використанням аудіо та відеоматеріалів.


3 роки п


Репетитор англійської мови для дорослих, індивідуальні заняття. Англійська мова для спілкування, ділова англійська мова, email English, англійська мова для спеціальних і професійних цілей, підготовка до співбесіди. Сучасна комунікативна методика навчання,...


6 років

Top