Як знайти репетитора з англійської мови в Харкові?

Кращі репетитори англійської в Харкові пропонують свої послуги на нашому сайті. Вони підтягнуть граматику, розмовну англійську і з легкістю підготують до здачі потрібних тестів в університеті.

Щоб завжди випереджати конкурентів і домогтися справжнього успіху в будь-якій сфері діяльності, вам просто необхідно опанувати англійську мову. Такі сьогоднішні реалії. Англійська є інтернаціональною в спілкуванні, і тільки її знання відкриє перед вами міжнародні горизонти!

Подорожувати, самостійно вести переговори з бізнес-партнерами, заводити нових друзів по всьому світу, здобути освіту в Гарварді — все це стане можливо для вас.

Відомо, що найбільш ефективна форма навчання — це індивідуальні уроки. При такій формі навчання вирішальне значення має вибір викладача. Яким же повинен бути ваш ідеальний репетитор?

Приватні викладачі англійської мови в Харкові

Репетитор англійської мови в Харкові повинен знайти до вас індивідуальний підхід. Само собою, він повинен мати досить високу кваліфікацію, навички вільного і невимушеного спілкування як англійською, так і вашою рідною мовою. І він може підібрати найбільш ефективні і цікаві саме для вас методики викладання. Тим більше, якщо мова йде про дітей.

Переваги індивідуальних занять

На сервісі Repetitor.org.ua ви можете знайти найкращого вчителя, так як у нас  представлені повні портфоліо викладачів, є інформація про їхній досвід роботи та мовну практику. Також ви зможете знайти репетитора по скайпу (онлайн) або в вашому районі, щоб займатися вдома.
На Repetitor.org ви зможете знайти репетиторів різного рівня кваліфікації, в тому числі

Від досвіду і рівня кваліфікації буде залежати ціна заняття, тому ви гарантовано зможете  підібрати прийнятний  для вас варіант. Всі викладачі мають високий рівень володіння англійською мовою. Переконатися в якості послуг, що надаються ви можете, прочитавши відгуки.

Підготувати школяра до тестування, допомогти студенту підтягнути «хвости», або підготувати батьків до співбесіди з іноземними роботодавцями — вирішити будь-яку з цих завдань (і багато інших) вам допоможе перевірений нами викладач.

На нашому сайті представлена ​​величезна кількість репетиторів. Серед них ви легко зможете вибрати того, з ким «спрацюєтеся» краще за всіх.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Харків.

1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


23


Добридень! Пропоную Вам як індивідуальні, так і заняття в корпоративних групах під конкретні цілі. Підготовка до різних іспитів, українським, британським, TOEFL і т.д. Звертаю Вашу увагу, що для якісної підготовки до ЗНО потрібно досить багато часу, від року...


12 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 1 рік - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн) 6 років - Досвід підготовки до ЗНО (Кращий РЕЗУЛЬТАТ моїх студентів ЗНО 2016 року...Напрям: - Репетитор англійської мови - Репетитор німецької мови Стаж роботи репетитором/викладачем: 8 років Початковий рівень студента: - не має значення Переважний час проведення занять: - будні - в ранковий час - у денний час - у вечірній...


1 рік


2013 р. — викладач кафедри методики та практики викладання іноземної мови, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, факультет іноземних мов. З 2011 року працюю репетитором англійської та французької.


Потрібна російська мова для навчання, для роботи або щоб просто спілкуватися? З задоволенням допоможу. У мене чималий досвід викладання іноземцям з арабських країн, Європи і Америки. Сам я володію арабською і англійською, так що ми знайдемо спільну мову....


3 роки п


Щоденні уроки англійської мови за інтенсивною програмою.Комунікативна методика. Вам буде потрібно від 15 до 30 хвилин в день, ваш смарт Ви будете не тільки одержувати індивідуальні завдання, але і практикувати мову РЕГУЛЯРНО, в БУДЬ-якому місці і в...


Володію досконало англійською.Тривале проживання за кордоном!велика практика і головне я навчу вас відчувати мову!Зі мною ви заговорите!Успіх-гарантую!Знають багато-вміють навчити одиниці!Я-це те що вам потрібно!дзвоніть не пошкодуєте!


Hi Guys: To the questions : "How can I learn English ? I understand English, but I can't speak it well. Why? The answers are to be found during my lessons. I am immensely interested in British English and this is my main asset to share my...


Працюю приватним репетитором близько трьох років. На своїх заняттях роблю акцент на розмовну мову.


Протягом 10 років навчала иностиностранцев російській мові. Останні 3.5 року активно викладаю англійську. Завдяки тісному спілкуванню з носіями мови,я знаю не тільки як вони кажуть,але і як думають. Саме цього я і навчаю своїх учнів-думати англійською. А це в...

Top