Район Бабушкінський, Дніпро


Репетитори з Англійської мови, які займаються на дому або можуть виїжджати до учня додому, район Бабушкінський, Дніпро. Найкращий вибір преподавателей для приватних уроків на сайті "Репетитори України". Залишіть заявку і розпочніть заняття з репетитором Англійської мови, Дніпро, район Бабушкінський, в зручний для Вас час.
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів англійської мови, Дніпро.

Викладаю з 2014 року. На уроках використовую різноманітні матеріали, підручники, аудіофайли щоб допомогти учневі засвоїти мову у всіх його проявах, у тому числі усне мовлення.


4 роки


Займаюся репетиторством з 2017 року.28 років


1 рік


Я 10 років займаюся улюбленою справою – викладанням. Працювала в різних навчальних центрах міста, є засновником свого навчального центру English Land.


Викладала в приватній школі "Диво-край" і займаюся з приватними учнями протягом 3 років. Уроки різноманітні і цікаві, оскільки зачіпаються різні види діяльності: вивчення граматики, поповнення словникового запасу, аудіювання, перегляд фільмів і...
I have 4 years teaching experience,my vast experience has given me the opportunity to work with a number of schools,including companies


Досвід роботи з рівнями beginner, в мовній школі “Fushion”, “ESL”, дітки від 3 до 7 років.


Викладаю з 2018 року, маю досвід роботи з дітьми різного віку, а також дорослими.


Викладацький стаж 3 роки як репетитора (працюю зі школярами (до 9 класу) та дошкільнятами ) працювала в приватному дитячому розвиваючому центрі "Мамарада" (2 роки).

Top