Репетитори англійської мови у Дніпропетровську

Якщо отрібен викладач англійської мови — довіртеся нам! У нас тільки перевірені і професійні репетитори англійської у Дніпропетровську, які знайдуть підхід до кожного. Досягти з нами вражаючих результатів — це дуже швидко і просто.

Знання головної мови міжнародного спілкування допоможе відкрити вам нові перспективи: освіта в знаменитих закордонних університетах, захоплюючі подорожі, успішний бізнес — все це вимагає не тільки вкладень, а й знань. І першим серед них є знання англійської мови.

Як знайти репетитора з англійської

Наш сайт пропонує вам найефективнішу форму вивчення- індивідуальні уроки. Крім того, ви самі зможете вибрати викладача серед кращих фахівців Дніпропетровська.

Обраний репетитор англійської мови в Дніпропетровську знайде необхідний саме вам індивідуальний підхід. Ваші завдання можуть бути різноманітними: поглиблення знань граматики, розмовні навички, бізнес-Освоєння лексики, і багато іншого. Ваш вчитель підбере для кожного завдання найефективніші методики. Якщо вас цікавить англійська для дітей — ваш репетитор в Дніпропетровську перетворить це вивчення в захоплюючу гру. І, звичайно, школярі і студенти завжди можуть отримати кваліфіковану допомогу наших фахівців у розв’язанні контрольних, підготовці до іспитів, ЗНО або співбесід.

Переваги індивідуальних занять з англійської

Вивчення іноземної мови в приватному порядку може стати найкращим рішенням для досягнення бажаного рівня знань. Поряд з навчанням в школі або інституті репетитор з англійської для дітей створює індивідуальну програму для кожної дитини. Такі уроки мають ряд незаперечних переваг:

Знання англійської мови на високому рівні буде надійною підмогою для отримання кращого освіти і успішної кар’єри, тому, не гаючи часу, скористайтеся послугами репетитора з англійської мови.

Вчіться разом з Repetitor.org.ua

З нашим сервісом у вас не виникне проблем з пошуком професійного репетитора з англійської в Дніпрі. У каталозі нашого сайту представлені анкети досвідчених і компетентних викладачів. Ціни на репетиторів з англійської вказані в кожному профілі, але можуть бути додатково узгоджені з вибраним фахівцем. Витративши всього кілька хвилин, ви зможете оформити заявку і підберете репетитора у відповідності з усіма вимогами. Вчитися ніколи не пізно, а з Repetitor.org.ua це ще і зручно!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 6317

з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


Я займалася викладанням німецької та англійської мови всі свої студентські роки, працювала перекладачем на протязі двох років. Волею долі опинилася на круїзному лайнері німецької фірми, де мені довелося спілкуватися з німцями, австрійцями і швейцарцями щодня....


Стаж репетиторства - більше 10 років.


Мій досвід роботи показує: причиною низької успішності школяра, найчастіше, стає його переконаність у тому, що результати навчання залежать від чого завгодно (від настрою вчителя, наприклад), тільки не від власних зусиль. У такій ситуації учень не може...


6 років


Проходила практику в колегіумі №16. Займаюсь приватною діяльністю репетитора з 2010 року


Запрошую на індивідуальні заняття з англійської мови школярів та дорослих. Напрями: базовий, розмовний, поглиблений, шкільна програма (підготовка до ДПА, ЗНО) або туристичний курс англійської. Підготовка до співбесіди для виїзду за кордон по роботі. Можливе...


досвід викладання більш 15 років


Працювала репетитором для дитини з 4х років і для дівчинки 10 років протягом року.15


1 рік


Заняття підбираю інДосвід: 13 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 6 років - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн)

Top