Репетитори англійської мови у Дніпропетровську

Якщо отрібен викладач англійської мови — довіртеся нам! У нас тільки перевірені і професійні репетитори англійської у Дніпропетровську, які знайдуть підхід до кожного. Досягти з нами вражаючих результатів — це дуже швидко і просто.

Знання головної мови міжнародного спілкування допоможе відкрити вам нові перспективи: освіта в знаменитих закордонних університетах, захоплюючі подорожі, успішний бізнес — все це вимагає не тільки вкладень, а й знань. І першим серед них є знання англійської мови.

Як знайти репетитора з англійської

Наш сайт пропонує вам найефективнішу форму вивчення- індивідуальні уроки. Крім того, ви самі зможете вибрати викладача серед кращих фахівців Дніпропетровська.

Обраний репетитор англійської мови в Дніпропетровську знайде необхідний саме вам індивідуальний підхід. Ваші завдання можуть бути різноманітними: поглиблення знань граматики, розмовні навички, бізнес-Освоєння лексики, і багато іншого. Ваш вчитель підбере для кожного завдання найефективніші методики. Якщо вас цікавить англійська для дітей — ваш репетитор в Дніпропетровську перетворить це вивчення в захоплюючу гру. І, звичайно, школярі і студенти завжди можуть отримати кваліфіковану допомогу наших фахівців у розв’язанні контрольних, підготовці до іспитів, ЗНО або співбесід.

Переваги індивідуальних занять з англійської

Вивчення іноземної мови в приватному порядку може стати найкращим рішенням для досягнення бажаного рівня знань. Поряд з навчанням в школі або інституті репетитор з англійської для дітей створює індивідуальну програму для кожної дитини. Такі уроки мають ряд незаперечних переваг:

Знання англійської мови на високому рівні буде надійною підмогою для отримання кращого освіти і успішної кар’єри, тому, не гаючи часу, скористайтеся послугами репетитора з англійської мови.

Вчіться разом з Repetitor.org.ua

З нашим сервісом у вас не виникне проблем з пошуком професійного репетитора з англійської в Дніпрі. У каталозі нашого сайту представлені анкети досвідчених і компетентних викладачів. Ціни на репетиторів з англійської вказані в кожному профілі, але можуть бути додатково узгоджені з вибраним фахівцем. Витративши всього кілька хвилин, ви зможете оформити заявку і підберете репетитора у відповідності з усіма вимогами. Вчитися ніколи не пізно, а з Repetitor.org.ua це ще і зручно!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 6474

з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


Досвід роботи репетитором -- 3 роки


Я займалася викладанням німецької та англійської мови всі свої студентські роки, працювала перекладачем на протязі двох років. Волею долі опинилася на круїзному лайнері німецької фірми, де мені довелося спілкуватися з німцями, австрійцями і швейцарцями щодня....


Стаж репетиторства - більше 10 років.


Мій досвід роботи показує: причиною низької успішності школяра, найчастіше, стає його переконаність у тому, що результати навчання залежать від чого завгодно (від настрою вчителя, наприклад), тільки не від власних зусиль. У такій ситуації учень не може...


6 років


Проходила практику в колегіумі №16. Займаюсь приватною діяльністю репетитора з 2010 року


Запрошую на індивідуальні заняття з англійської мови школярів та дорослих. Напрями: базовий, розмовний, поглиблений, шкільна програма (підготовка до ДПА, ЗНО) або туристичний курс англійської. Підготовка до співбесіди для виїзду за кордон по роботі. Можливе...


Заняття підбираю ін


досвід викладання більш 15 років
Працювала репетитором для дитини з 4х років і для дівчинки 10 років протягом року.


Індивідуальні заняття 10 років


15

Top