Репетитор з англійської мови у Дніпропетровську

Якщо отрібен викладач англійської мови — довіртеся нам! У нас тільки перевірені і професійні репетитори англійської у Дніпропетровську, які знайдуть підхід до кожного. Досягти з нами вражаючих результатів — це дуже швидко і просто.

Знання головної мови міжнародного спілкування допоможе відкрити вам нові перспективи: освіта в знаменитих закордонних університетах, захоплюючі подорожі, успішний бізнес — все це вимагає не тільки вкладень, а й знань. І першим серед них є знання англійської мови.

Наш сайт пропонує вам найефективнішу форму вивчення- індивідуальні уроки. Крім того, ви самі зможете вибрати викладача серед кращих фахівців Дніпропетровська.

Обраний репетитор англійської мови в Дніпропетровську знайде необхідний саме вам індивідуальний підхід. Ваші завдання можуть бути різноманітними: поглиблення знань граматики, розмовні навички, бізнес-Освоєння лексики, і багато іншого. Ваш вчитель підбере для кожного завдання найефективніші методики. Якщо вас цікавить англійська для дітей — ваш репетитор в Дніпропетровську перетворить це вивчення в захоплюючу гру. І, звичайно, школярі і студенти завжди можуть отримати кваліфіковану допомогу наших фахівців у розв’язанні контрольних, підготовці до іспитів, ЗНО або співбесід.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів англійської мови, Дніпро. Всього репетиторів в базі: 4823

Досвід роботи репетитором -- 3 роки


6 років


Проходила практику в колегіумі №16. Займаюсь приватною діяльністю репетитора з 2010 року


Стаж репетиторства - більше 10 років.


Мій досвід роботи показує: причиною низької успішності школяра, найчастіше, стає його переконаність у тому, що результати навчання залежать від чого завгодно (від настрою вчителя, наприклад), тільки не від власних зусиль. У такій ситуації учень не може...


досвід викладання більш 15 років


Працювала репетитором для дитини з 4х років і для дівчинки 10 років протягом року.Репетиторством займаюсь протягом трьох років. В основному вдома.


Жыл в Англии на протяжении 9 лет ,где учился во младшей и старшей школе Работал в английской школе Flash в городе Днепропетровске, проводил индивидуальные занятия и разговорные клубы На данный момент являюсь преподавателем в английской школе ESL, где веду...


Досвід: 13 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 6 років - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн)


27


Duties:Teaching English Language & Literature from KS3, KS4 and Entry level.Helping pupils to define and identify different types of verbs. Tailoring English teaching methods to suit the needs of individual students.Planning, preparing...В рамках програми Au Pair (заняття з дитиною англійською мовою), в якості вожатої у дитячому таборі (короткі заняття англійською мовою)

Top