Репетитор з англійської мови

Професійний репетитор англійської на сайті repetitor.org.ua допоможе вивчити мову швидко і якісно. У нас всі викладачі англійської мають великий досвід роботи та свої індивідуальні методики навчання.

Вивчення іноземної мови — досить складна і трудомістка задача, впоратися з якою під силу досвідченому викладачу. Англійська мова є невід’ємною частиною сучасного світу, оскільки нею спілкується та розуміє один одного більша половина людства. Оволодіти нею — означає отримати можливість легко спілкуватися з жителями інших країн, подорожувати, вчитися за кордоном або вирішувати ділові питання з іноземними партнерами.

Вивчення іноземної мови сьогодні набирає все більшу популярність серед населення нашої країни. Причин цьому безліч — бажання подорожувати закордоном, необхідність працювати з іноземними клієнтами або навчатися в вузах, наприклад, США чи Великобританії. До того ж, знання англійської дає можливість розуміти та спілкуватися з більшою частиною населення світу. Однак шкільних знань часто буває недостатньо, щоб вільно розмовляти і писати іноземною. Тому все більше українців задаються питанням, де знайти репетитора англійської мови по Скайпу, який допоможе легко та швидко вивчити та досягти справді чудових результатів.

Repetitor.org.ua має величезну базу досвідчених викладачів, що пропонують послуги як вивчення англійської з нуля, так і підтягування рівня знань мови. Викладачі мають різну кваліфікацію та досвід роботи — це можуть бути як студенти, так і педагоги з багаторічним стажем роботи і навіть носії мови. При цьому ми гарантуємо, що кожен репетитор зно з англійської мови зможе з легкістю визначити загальний рівень знань свого учня та розробити індивідуальну схему занять.

Наші викладачі мають виключно хороші відгуки від своїх учнів, оскільки завжди допомагають досягнути бажаного результату. Завдяки індивідуальному підходу і ретельно проробленій методиці занять, один викладач з англійської мови ефективно працює з випускниками шкіл та студентами, а також допомагає кожній дитині вивчити мову, незалежно від того, вчиться вона в дитсадку або початковій школі.

Якщо ви все ще шукаєте репетитора, не зволікайте і звертайтеся до наших менеджерів. Вони підберуть для вас досвідченого викладача, який займеться вивченням з дітьми або дорослими, і неодмінно допоможе досягти найкращих результатів!

Сьогодні щоб вступити в більшість українських вузів, майбутні студенти повинні пред’явити сертифікат про здачу зовнішнього незалежного оцінювання. Оцінка, яку вони отримують за підсумками тестування, має великий вплив на те, вступлять абітурієнти в бажаний університет чи ні. Саме тому якісна підготовка до ЗНО з англійської 2017 грає дуже важливу роль у визначенні майбутнього українських школярів. Щоб вона пройшла успішно, радимо скористатися послугами кваліфікованого приватного викладача.

Заняття з майбутніми абітурієнтами будуються за індивідуальним планом, в залежності від початкового рівня знань мови. Однак є і загальні правила. Наприклад, викладач обов’язково розбирає з учнем граматику та лексику, а також неодноразово дає можливість тренуватися в рішенні завдань тестів минулих років.

Англійська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по англійської мови. Всього репетиторів в базі: 5689

5 років викладацького стажу


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.Підготовка до ЗНО і ДПА (англійська, німецька) Німецька - підготовка до виїзду на пмж, тести А1, А2 і т. д, за методикою «Баварського дому». Англійська - підготовка до виїзду на ПМЖ, тести TOEFL, IELTS тощо, за методикою OXFORD UNIVERSITY,...


23Викладаю тільки, як репетитор, так , як перекладач не має права працювати в державній установі. Для подачі матеріалу використовую тільки ручку і папір. Для практикування і нарабатывания навичок книги для читання, вправи тощо), ігри(саморобні - настільні,...


1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


5


- англійська для дошкільнят і школярів - підготовка до складання ДПА, ЗНО (ЗНО), міжнародних іспитів IELTS, TOEFL - розмовна англійська - бізнес – англійська - англійська для журналістів - допомога у написанні робіт з англійської мови будь-якої...


Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...Основну частину свого трудового стажу я працювала перекладачем і фахівцем з зовнішньоекономічної діяльності, спілкувалася з носіями мови і виїжджала на роботу за кордон. Останні 4 роки займаюсь викладацькою діяльністю, мені дуже подобається ця робота своєю...


Прагнете вивчити англійську мову з фахівцем? Вільно спілкуватися на будь-які теми? Тоді Вам сюди))) Економте свій час і займайтеся по розробленій системі з мінімальними домашніми завданнями! Ви зможете не просто завчити певний набір слів, а вільно...

Top