Репетитор анатомії

Анатомія — одна з найважливіших наук, адже вона допомагає вивчити будову тіла людини, всіх його органів і вивчити їх функціонування. Підготовка до ЗНО з біології, включає в себе також деякі знання анатомії. Але найбільше цей предмет потрібен студентам біологічних і медичних навчальних закладів. Лекції в університетах, робота в анатомках, це звичайно добре. Але не потрібно забувати, що не всі студенти можуть однаково сприймати той чи інший матеріал, тим більше, якщо він викладається в таких складних умовах. Але вивчити цей предмет потрібно, адже в майбутню професію лікаря докладне знання будову тіла людини і всіх внутрішніх органів просто необхідно.

Репетитор з анатомії допоможе впоратися з цією проблемою. Індивідуальні заняття з таким викладачем необхідні для того, щоб визначити, які саме аспекти науки є для студента непізнаними і відкрити їх перед ним. Але також головним залишається і той момент, що сам учень повинен проявляти своє бажання навчати і осягати це предмет з усім завзяттям.

Важливо пам’ятати, що репетитор анатомії повинен вміти працювати з учнями. Тому, при виборі професіонала в цій справі, потрібно ознайомитися з його досвідом роботи. Бажано звичайно віддавати перевагу тим репетиторів, які викладають в університетах, мають різні регалії і багато вдячних учнів. Такі репетитори з анатомії дійсно прекрасно знають свій предмет і зможуть з легкістю прищепити любов і дати всі потрібні знання з анатомії кожному бажаючому.

Бувають ситуації, коли студенту не потрібно підтягувати повністю весь предмет. У нього є тільки кілька тем, які потрібно відпрацювати в індивідуальному порядку. Тоді на місце репетитора відмінно підійде професор або викладач, який має відмінні знання саме в цій темі, наприклад, написав докторську роботу або наукові статті та інше.

Анатомія
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по анатомії. Всього репетиторів в базі: 5689

Викладацький стаж близько 3-х років.


Понад 35 років викладала анатомію для студентів медичних вузів. Займаюся приватним репетиторством з анатомії (готую до іспитів, модулів) та біології (готую до здачі ЗНО).


Викладав географію в с.ш. 120 і біологію в с.ш.188 р. Києва. Працював за сумісництвом доцентом кафедри екології Державної Академії Житлово-Комунального господарства (на той момент) і в ряді приватних Вузів. Викладав дисципліни - гідрологія, метеорологія,...


23 года


Головне в моїй роботі думки не вчити, а мислити. Завжди шукаю індивідуальний підхід до учня. Залежно від підготовленості, темпераменту, інтересів і віку підбираю методи роботи і навчання. Використовую методики інтерактивного навчання, авторські ігрові...


5 років


Викладацький стаж з моменту вступу до ВНЗ у 2008 році - Херсонський юридичний інститут Харківського Национаьного університету внутрішніх справ України. Відповідно,з власного досвіду "вузькі місця" і розжувати по поличках: кримінальна справа,...


стаж - 5 років, приватного викладача


Викладацький стаж 1 рік в ПТУ № 4 р. Полтави. надам допомогу у здачі ЗНО, ДПА, або просто допоможу краще засвоїти шкільну програму з біології. Є вдалий досвід репетиторства в 2015 році. Я закінчила ВУЗ нещодавно, в своїй роботі використовую інноваційні...

Випускниця Дніпропетровської медичної академії за спеціальністю «лікар, акушер-гінеколог» (лікувальний факультет), 1994 рік. Педагог 1 кваліфікаційної категорії (2009). 11 років викладала у Дніпродзержинському медичному училищі (2003-2014 рр.). З 2011 року...Використовую методику, більше таки не навантажувати дітей інформацією, а пояснювати конкретними прикладами.

Top