Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?

Фiльтр

 
 
 
   


Показано 15 викладачів аналітичної хімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 4485

4 роки науково-педагогічного стажу


Викладацький стаж - 6 років. Працювала з учнями від 6 до 11 класів. Знайду індивідуальний підхід до кожної дитини.


Репетиторством займаюсь 5-й рік. Займаюся зі школярами та студентами. Можливі заняття: українською або російською мовою, невеликими групами, на пару занять, підготовка до ЗНО.


Досвід репетиторства - 7 років, а також досвід викладання в школі та Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка


З 2011 року Приватні заняття (шкільна програма, підготовка до ЗНО), педагогічна практика в ліцеї, асистентська практика в університеті.


Досвід репетиторства: 1 рік (англійська), постійні консультації однокласників, одногрупників (хімія, біологія).Викладач Київського університету туризму економіки і права, працюю з студентами технікуму КУТЕП, та учнями середніх навчальних закладів міста Києва.Працювала з учнями 8 і 9 класів, з одним з них проходила шкільну програму через неможливість їм відвідувати школу. Дуже просто і зрозуміло пояснюю матеріал, починаю з азів. Якість навчання висока.Займаюся репетиторством більше трьох років. На моєму досвіді як учні молодших класів, так і студенти 2-3 курсу. Є спеціальні підручники, моя розроблена програма для діток різних вікових категорій.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

1 рік у школі, стаж репетитором 1,5 року


2 роки робота зі студентами та аспірантами


4

Top