Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 13 викладачів аналітичної хімії, Київ. Всього репетиторів в базі: 6484

4 роки досвіду роботи репетитором з біології та хімії, латини. Якщо учень 11 класу почав займатися зі мною з вересня - я можу надати гарантію, що він здасть ЗНО вище ніж на 170 балів. Також можу викладати біофізику, біохімію, біоніку, англійську (рівень...


З 2008 по 2015 рік викладав на кафедрі аналітичної хімії хімічного факультету Донецького національного університету. Співавтор навчального посібника з екологічної аналітичної хімії. З 2008 року безперервна приватна практика.


• мовні курси з англійської та німецької мов (2009); • викладач англійської та німецької мов на підприємствах (з 2011). • викладач англійської для IT-спеціалістів на курсах GoIT (2016 р.)


Досвід репетиторства: 1 рік (англійська), постійні консультації однокласників, одногрупників (хімія, біологія).
Начитка теорії, практичні заняття (розв'язування задач тощо), складання індивідуального плану занять для кожного учня залежно від рівня підготовки та знань.


Працювала в репетиторському центрі, є досвід роботи з групами дітей. Працюю з власне розробленими матеріалами, презентаціями та методичною літературою. Займаюся практичної хімічної діяльністю ( робота в лабораторії). Більш вузько вивчаю неорганічну хімію.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

Займаюся репетиторством більше трьох років. На моєму досвіді як учні молодших класів, так і студенти 2-3 курсу. Є спеціальні підручники, моя розроблена програма для діток різних вікових категорій.

 Оцінка компанії: невiдповiдальний викладач

1 рік у школі, стаж репетитором 1,5 року


2 роки робота зі студентами та аспірантами4

Top