Репетитор алгебри в Харкові

Відомо, що алгебраїчні формули і розрахунки активно використовували ще стародавні вавилоняни. Так, в записах, знайдених на території стародавнього Вавилона, виявлені квадратні рівняння і алгоритми, проте, ці ж квадратні рівняння, не кажучи вже про рівняннях вищих порядків, дуже складні і для багатьох наших сучасників. З нашим репетитором алгебри в Харкові ви дуже скоро забудете про всі ці труднощі, і будете почувати себе в світі формул не гірше, ніж Анрі Пуанкаре або Карл Фрідріх Гаус. Компанія «Репетитори України» пропонує вам широкий вибір кращих репетиторів алгебри в Харкові.

Репетитор з алгебри підбере для вас індивідуальний курс занять з урахуванням початкового рівня ваших знань, а також цілей навчання. Якщо ви хочете отримати високий бал по ЗНО, а алгебра на сьогодні — не ваш козир, то індивідуальні заняття з викладачем допоможуть вам знайти себе саме в цьому предметі. Якщо ж у вас «на носі» сесія, а формули сприймаються як нагромадження незрозумілих символів — не впадайте у відчай: досвідчений викладач швидко виправить становище. Та й у всіх інших випадках допомога репетитора буде незамінна. Пройшовши курс індивідуальних занять з нашим репетитором алгебри в Харкові, ви будете впевнено почувати себе:

- На ЗНО з математики;

- В поєдинку з викладачем, що вирішує долю вашої стипендії;

- На математичній олімпіаді, де не всі навколо такі розумні, як вам здається;

- При роботі над комп’ютерними програмами, бо серйозному програмісту без математики — нікуди;

- В суперечці з опонентами, які не знають алгебри, так як при нагоді можна завжди ввернути щось розумне типу: ваш інтелект — це нескінченно спадна геометрична прогресія.

І ще, з вашим репетитором алгебри в Харкові ви можете домовитися про час і місце занять, які для вас найбільш прийнятні.

Харків
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів алгебри, Харків. Всього репетиторів в базі: 6416

2000 ЗОШ №63 м Харків викладач інформатики 2001 - 2012 Харківський радіотехнічний технікум викладач 2003 Харківський радіотехнічний технікум зав. лабораторією "ЕОМ, мікропроцесорів та периферійного обладнання" за сумісництвом 2012-2014 ДВНЗ...


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.Працюю репетитором 3 роки


Спочатку пояснював друзям, у яких були прогалини в математиці і фізиці. Робив це безкоштовно. Потім, з 10 класу до мене почали приходити люди і з паралелі. Домовлялися з ним про відносини "послуга за послугу". З 11-го класу почав готувати людей до...


Працювала в школі, займаюся репетиторством ще зі студентських років. Знаходжу підхід до діток, намагаюся давати нестандартний матеріал для розвитку мислення і виникнення зацікавленності.
працюю вчителем в школі з 2012 року


З 2012 по 2014 рік я працювала репетитором англійської мови та математики у дитини 6 класу. Це поклало початок моєму викладацького стажу. Навчаю за методикою: пояснив тему - вирішили завдання - домашнє завдання - контроль знань з пройденноВикладаю інформатику та програмування в Вузі (СибГУТИ). Маю досвід репетиторства з математики, інформатики та програмування школярам і студентам.


Понад 13 років викладаю хімію, більше 10 - математику. Досвід роботи як з учнями зі слабкою базою, так і з сильними школярами - при підготовці до олімпіад і вступу. Великий досвід підготовки до ЗНО та ДПА. Індивідуальний підхід до учнів, часто викладаю...9 років

Top