Репетитор алгебри в Харкові

Відомо, що алгебраїчні формули і розрахунки активно використовували ще стародавні вавилоняни. Так, в записах, знайдених на території стародавнього Вавилона, виявлені квадратні рівняння і алгоритми, проте, ці ж квадратні рівняння, не кажучи вже про рівняннях вищих порядків, дуже складні і для багатьох наших сучасників. З нашим репетитором алгебри в Харкові ви дуже скоро забудете про всі ці труднощі, і будете почувати себе в світі формул не гірше, ніж Анрі Пуанкаре або Карл Фрідріх Гаус. Компанія «Репетитори України» пропонує вам широкий вибір кращих репетиторів алгебри в Харкові.

Репетитор з алгебри підбере для вас індивідуальний курс занять з урахуванням початкового рівня ваших знань, а також цілей навчання. Якщо ви хочете отримати високий бал по ЗНО, а алгебра на сьогодні — не ваш козир, то індивідуальні заняття з викладачем допоможуть вам знайти себе саме в цьому предметі. Якщо ж у вас «на носі» сесія, а формули сприймаються як нагромадження незрозумілих символів — не впадайте у відчай: досвідчений викладач швидко виправить становище. Та й у всіх інших випадках допомога репетитора буде незамінна. Пройшовши курс індивідуальних занять з нашим репетитором алгебри в Харкові, ви будете впевнено почувати себе:

- На ЗНО з математики;

- В поєдинку з викладачем, що вирішує долю вашої стипендії;

- На математичній олімпіаді, де не всі навколо такі розумні, як вам здається;

- При роботі над комп’ютерними програмами, бо серйозному програмісту без математики — нікуди;

- В суперечці з опонентами, які не знають алгебри, так як при нагоді можна завжди ввернути щось розумне типу: ваш інтелект — це нескінченно спадна геометрична прогресія.

І ще, з вашим репетитором алгебри в Харкові ви можете домовитися про час і місце занять, які для вас найбільш прийнятні.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів алгебри, Харків. Всього репетиторів в базі: 5321

1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


2000 ЗОШ №63 м Харків викладач інформатики 2001 - 2012 Харківський радіотехнічний технікум викладач 2003 Харківський радіотехнічний технікум зав. лабораторією "ЕОМ, мікропроцесорів та периферійного обладнання" за сумісництвом 2012-2014 ДВНЗ...


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.Спочатку пояснював друзям, у яких були прогалини в математиці і фізиці. Робив це безкоштовно. Потім, з 10 класу до мене почали приходити люди і з паралелі. Домовлялися з ним про відносини "послуга за послугу". З 11-го класу почав готувати людей до...


Працювала в школі, займаюся репетиторством ще зі студентських років. Знаходжу підхід до діток, намагаюся давати нестандартний матеріал для розвитку мислення і виникнення зацікавленності.працюю вчителем в школі з 2012 року


Маю досвід спілкування з незвичайними дітьми ()Понад 13 років викладаю хімію, більше 10 - математику. Досвід роботи як з учнями зі слабкою базою, так і з сильними школярами - при підготовці до олімпіад і вступу. Великий досвід підготовки до ЗНО та ДПА. Індивідуальний підхід до учнів, часто викладаю...9 років


Працюю репетитором більше 20 років, маю великий досвід індивідуальних занять. Викладаю за власними методиками, які перевірені роками і практикою.

Top