Плюси роботи приватним викладачем

Плюси роботи приватним викладачем

Ви шукаєте роботу, яка буде дарувати вам задоволення і забезпечувати стабільно високий заробіток? При цьому хочете мати вільний графік і самостійно планувати свій робочий день? Тоді професія репетитора — це те, що вам потрібно! На нашому сайті завжди є вакансії для викладачів, які хочуть допомогти оточуючим самовдосконалюватися і підвищити рівень знань. У цій статті ми розповімо про плюси проведення приватних уроків і доведемо, що працювати репетитором — це зручно і вигідно!
Переваги професії
Основна відмінність репетиторства від роботи викладачем в навчальному закладі — це велика кількість плюсів такого виду діяльності. Основна перевага — вільний графік і самостійне планування одержуваного доходу. Якщо ви даєте приватні уроки, ви можете самі вибирати категорію учнів, яких бажаєте навчати, наприклад, школярів чи студентів, або тих і тих. Також ви отримуєте можливість визначати, де будете проводити заняття, в який час і за яку ціну. До того ж, в будь-який момент ви можете збільшити кількість проведених занять і учнів, внаслідок чого ваш заробіток автоматично зросте.
Недоліки роботи репетитором
Сезонність репетиторства — це один з головних недоліків професії. Традиційно основними клієнтами приватних викладачів є школярі або студенти, яким заняття потрібні з осені і до кінця весни. Тому часто буває так, що влітку репетитор залишається без роботи і, відповідно, без заробітку. Однак на порталі «Асоціації репетиторів України» замовлення є завжди, навіть влітку, тому наші репетитори забезпечені роботою в будь-який час року!
Підсумовуючи, слід зазначити, що робота репетитором має більше плюсів, ніж мінусів. Основний серед них — можливість самостійно визначати рівень своєї зайнятості і заробітку. Тому, якщо ви ще не почали свою кар’єру репетитора, швидше переглядайте вакансії для вчителів на нашому сайті, реєструйтеся і сміливо приступайте до роботи!


Top