Англійська мова в Дніпрі

За словами МОН, випускники будуть проходити обов’язкове тестування з української мови, а також математики та історії України (останні два предмети на вибір самого абітурієнта). Оскільки державну мову здають абсолютно всі, то логічно, що в цьому році цей предмет займав 1 … »


Вступаємо в Польщу: покрокова інструкція

Без чого не можна обійтися? Вступити до польського університеу або академії набагато легше, ніж це здається на перший погляд. Звичайно, потрібно дотримуватись деяких вимог, але в цілому умови надходження дуже ліберальні і доступні багатьом українцям. Головне — це мати в … »


Вступна компанія 2017 Перша інформація

Згідно з першими даними, отриманими в ході робочої групи з питань удосконалення правил прийому на 2017год, особливих змін очікувати не варто, але все ж є ряд нововведень. По-перше, скоротиться вибір вузів. Тепер абітурієнти мають право подавати всього 7 заяв на … »


Майбутнє української освіти — дізнаємося думку від IForum

IForum — це щорічна конференція, темою якої в цьому році була саме наша освіта. І цей вибір досить не випадковий. Адже сучасна освіта в Україні перебуває на прикордонному етапі і в який бік вона буде рухатися для більшості людей і … »


Чи може освіта за робітничими професіями бути сучасною?

Кожному відомо, що саме в наш час професійно-технічна освіта в країні знаходитися в досить складній ситуації. Щороку з дверей училищ виходить близько 160 тисяч фахівців. Як стверджує міністерство освіти і науки України, кількість дітей, які захочуть отримати робітничу професію, буде … »


Європейські канікули для українських школярів

Уже з наступного навчального року канікули в українських школах можуть привести у відповідність до європейських стандартів і скоротити наполовину — до 1,5 місяця. Ініціатором цієї пропозиції виступив Віктор Громовий, заслужений учитель України, експерт з питань освіти. На думку Громового, зменшення … »


Загальні правила пошуку репетитора

Дуже часто багато з нас стикаються з проблемою пошуку професійного репетитора для себе або ж для своєї дитини. З кожним роком попит на ці послуги стає все більшим, а шкільна програма не здатна дати потрібні знання. Насправді підбір репетитора дуже … »


Як швидко і ефективно підготуватися до ЗНО

Зараз кожен випускник переживає про те, щоб добре здати тестування і отримати високі бали. Адже саме від цього результату буде залежати майбутнє випускника, його можливість отримати вищу освіту в професійному університеті країни. Багатьох цікавить, як підготуватися до ЗНО, самостійно вивчати … »


Особливості вибору репетитора з англійської мови

Всі знають, що вчитися ніколи не пізно. Особливо це правило стосується вивчення іноземних мов. І якщо в школі чи університеті отриманих знань недостатньо, то можна завжди звернутися за допомогою до професійних педагогів, які будуть займатися в зручний час, в зручному … »


Чи потрібні домашні завдання?

Багато батьків дуже часто думають над тим, чи потрібні домашні завдання їх дитині. Адже діти сильно втомлюються на уроках, а програма дуже завантажена. Та ще й домашні завдання часто доводиться робити разом, що не завжди до душі дорослим, у яких … »


Top