Курс на високі технології

Курс на високі технології

Міністр освіти України Л. Гриневич на форумі в Сеулі запропонувала співпрацю партнерам з Кореї та інших країн в таких сферах як біотехнології, IT, сільське господарство, високоенергетична фізика, нанотехнології.

Під час свого виступу, міністр поділилася досвідом про те, як в нашій країні розвиваються високо-комунікативні технології, яким чином вони можуть бути корисними для використання при реформуванні школи.

Як зазначила Л. Гриневич «програмісти займають одне з місць у GlobalOutsourcing 100 list». Також за її словами, для реформування системи шкільної освіти, потрібно використовувати технології комунікації під час навчання. Крім того, вона повідомила про майбутнє функціонування онлайн платформи, орієнтованої на педагогів, учнів, батьків.

На ній вміщено інформацію про методи оцінювання учнів, плани навчання і багато іншого.

Л. Гриневич підкреслила, що ІСТ — це кращий засіб для донесення нововведень батькам і школярам. Його завдання полягає в тому, щоб переконатися, що понад 430 тис. вчителів в країні мають можливість впроваджувати нові методи в систему освіти.

Виходячи з вище сказаного, можна робити висновок, що українська освіта бере прямий курс на удосконалення та модернізацію. Вчителі точних наук, а також репетитор хімії в Києві матиме більше роботи. Таким чином, в нашій країні все більше і більше уваги приділяється науковим спеціальностям, а також розвивається і сама система навчання.

Розумні молоді люди, здатні розбиратися в точних науках, зможуть більш впевнено почувати себе в майбутньому, оскільки їх профіль буде затребуваним.

У зв’язку з цим збільшиться число абітурієнтів, бажаючих вступити в технічні вузи, коледжі. Не виключено, що конкуренція теж буде рости. Оптимальний варіант — починати вчити точні предмети вже сьогодні. Якщо ви хочете, щоб ваш репетитор з хімії в Києві або з інших предметів був профі своєї справи, шукайте його на спеціалізованих сайтах, де вибір набагато більший.

Радує, що МОН розуміє важливість розвитку науки. Хочеться вірити, що ми побачимо реальні зміни. А учням хочеться побажати успіхів і нехай ваш викладач з хімії в Києві і з інших дисциплін приносить якомога більше користі.


Top