Короткий огляд польських вузів

Короткий огляд польських вузів

Навчання в Польщі стало вважатися престижним в Україні й, що немало важливо, цілком доступним. Перед абітурієнтами відкривають двері найкращі вузи сусідньої країни. Все, що потрібно для вступу — це атестат українського зразка і володіння державною мовою Польщі. Якщо з першим пунктом все в порядку, то польський знають не всі. Рекомендуємо вже зараз починати заняття і вчити його, якщо у ваших планах отримати диплом європейського зразка, який видає будь-польський університет. На допомогу приходять курси, або репетитор польської мови в Дніпропетровську або в іншому населеному пункті України. Вибирайте доступний і найбільш задовільний варіант.

У цьому огляді ми коротко пройдемося по найвідомішим польським академіям і університетам.

Академія Леона Козьмінського у Варшаві — має звання кращої бізнес-школи в східній Європі. Цей університет співпрацює з Францією, Англією, Німеччиною та Португалією. Кращі студенти можуть вчитися в перерахованих країнах і отримувати відразу 2 дипломи.

Академія фінансів та бізнесу Вістула (м.Варшава) — заклад економічного спрямування. Сильна база з економічних, соціологічних, адміністративним наук.

Державний університет імені Марії Кюрі Склодовської (м.Люблін) — найбільший державний вищий навчальний заклад у східній Польщі. Вважається науковим центром, хоча проводить навчання за більш ніж 150 спеціальностями.

Багато студентів з України заздалегідь починають вивчати мову, щоб успішно вступити в Польщу. Не втрачайте часу і ви, шукайте можливість досконало оволодіти іноземною, наприклад, таку як репетитор польської в Дніпропетровську.  Польська освіта — це вже внесок у свій розвиток і майбутні перспективи, а ще прекрасні студентські роки і спогади на все життя. Хороша компанія по організації освіти в Польщі, досвідчений репетитор польської в Дніпропетровську і ваше бажання — це запорука успішного майбутнього.


Top