Китайська: бути чи не бути?

Китайська: бути чи не бути?

При працевлаштуванні знання англійської мови необхідні так само, як і наявність диплома про вищу освіту Зараз популярність набирає китайська мова. Найбільше вражає кількість поданих абітурієнтами заяв на спеціальності з вивчення цієї екзотичної для нашої країни мови.

Невже дійсно всі ці люди полюбляють китайську або це просто мода, яка не має ніяких підстав?

З точки зору перспектив, китайська мова і арабська є лідерами, оскільки трудові ринки цих країн ще невідкриті повністю нашими співвітчизниками. У випадку з Близьким Сходом, потрібні робочі спеціальності у сфері обслуговування. Безумовно, роботодавець віддасть перевагу людині, яка володіє арабською.

Зростає кількість викладачів таких екзотичних мов. Наприклад, репетитор китайської мови в Києві досить популярний у наші дні, ці викладачі точно мають роботу.

Що стосується китайської мови у сфері бізнесу, то тут ще кращі перспективи. В основному потрібні люди для ведення торговельних відносин. Ні для кого не секрет, що наш ринок переповнений товарами  з Китаю. Очевидно, що постачальникам потрібно вести облік. Нерідко документи перекладаються з китайської мови на українську або навпаки.

Люди, які не зневажають можливістю вивчення  китайської мови з репетитором, будуть знаходитися у вигідному положенні. Для прикладу можна розглянути переклад з китайської та англійської мови — 180грн. і 50грн. За сторінку відповідно.

Перш ніж подати документи на таку складну спеціальність — добре подумайте. В університетах вже стали практикою випадки, коли студенти забирали документи на першому курсі, не витримуючи китайської граматики. Спробуйте заглибитися у вивчення, відвідайте уроки, які веде репетитор китайської мови. Вам або дуже сподобається цей предмет, або ви не захочете вивчати її ніколи.


Top