Готуємося до ЗНО 2017 правильно

Готуємося до ЗНО 2017 правильно

Яким би довгим не здавалося проміжок часу між восени і початком сесії ЗНО, але час пролетить дуже швидко.

Точні дати проведення ЗНО з кожного предмета випускники дізнаються, як правило, в грудні-лютому. Щоб правильно підготуватися до здачі цього тесту, ми радимо і наполягаємо на тому, що вчити матеріал, і вирішувати завдання потрібно заздалегідь.

Займатися можна самостійно, з учителем в школі або ж шукати хорошого викладача, як репетитор з підготовки до ЗНО в Києві або іншому місті. Але для початку, ви повинні визначитися з дисциплінами, які хочете здавати. Їх може бути від 3 до 4. Українська мова обов’язковий, інші на вибір.

Після того, як ви виберете предмет, плануйте свій час. Якщо ви займаєтеся самі, підрахуйте, скільки часу вам необхідно на вивчення всього матеріалу. Розрахуйте і сформулюйте своє навантаження на тиждень, місяць і дотримуйтеся його. У разі, якщо ваш графік складає репетитор підготовки до ЗНО в Києві, слухайте його. Професіонал відразу визначить ваші слабкі місця і акцентуватиме на них увагу.

Потрібно чергувати теоретичні заняття і практичні. Найкраще вивчити тему або повторити її і тільки тоді закріпити вправами. У магазинах можна знайти багато збірок із завданнями. Проконсультуйтеся зі старшими хлопцями, які пройшли ЗНО, з приводу літератури, вони порадять кращих авторів. Як варіант, ознайомтеся з програмою ЗНО, на сайті УЦОЯО та відповідно до неї вибирайте підручники.

Обов’язково вирішіть завдання минулих років. Робіть це протягом усього року, щоб ви звикли до структури ЗНО, що теж важливо. Відповіді є в інтернеті. Підрахуйте свій бал і зробіть висновки, як необхідно працювати далі. Не соромтеся задавати питання викладачам, навіть якщо ваше запитання абсурдне. Важливо, щоб учитель був для вас авторитетом, і ви слухали його рекомендації. Репетитор з підготовки до ЗНО в Києві дистанційно прекрасно для цього підходить.


Top