Факти про польську мову, яких ви не знали

Факти про польську мову, яких ви не знали

Приблизно 40 млн. людей вважають польську своєю рідною мовою, ще 5-10мілліонов володіють нею як іноземною. Серед слов’янських мов, за своєю поширеністю польська  займає 3 місце після російської і української.

Польська стрімко набуває популярності на українських землях. Число наших співвітчизників, які володіють цією мовою, зростає з кожним роком, особливо серед школярів та студентів. Отримати вищу освіту в Польщі стало цілком  можливим. Вузи країни відкривають свої двері для абітурієнтів з України. Репетитор польської мови в Харкові або іншому місті України має багато роботи, оскільки знання державної мови в Польщі обов’язково для іноземців.

Польська  може або дуже сподобатися, або не сприйматися взагалі. Велика кількість шиплячих звуків і деякі кумедні слова роблять польську досить колоритною мовою. Як правило, людям подобається її вивчати. Самому це робити цілком можливо, але тільки якщо ви володієте достатньою кількістю часу. Справа в тому, що самостійно вчити слова легко, але навчиться «будувати» з них речення — завдання складне. Як і будь-яка інша граматика, польська теж має свої особливості. Бажано, щоб репетитор з польської мови в Харкові пояснив всі нюанси й простежив за точністю ваших знань.

Україна й Польща тісно співпрацюють один з одним. Багато фірм, мають бізнес-зв’язки в Польщі, тому потреба в працівниках зі знанням мови точно не падає, а навіть переконливо зростає. Особливо це стосується західних регіонів країни, але навіть в центрі і на сході є свої знавці, як, наприклад, репетитор польської в Харкові. Шукайте педагога в вашому місті й отримуйте шанс додати в своє резюме ще одну мову, набагато легшу романські або германські.


Top