Як реєструватися на ЗНО, якщо ви випустились не в 2017 році, а раніше?

ЗНО-2017 будуть здавати в тому числі і ті, хто розпрощався зі школою кілька років тому. Природно, їх не може не хвилювати питання, яким буде процес реєстрації на ЗНО, яка послідовність дій, чи існує специфіка. І якщо учням одинадцятих класів це … »


Більше мільйона заяв: в Україні триває вступна кампанія

Міносвіти опублікувало результати перших восьми днів вступної кампанії. На даний момент абітурієнти подали понад мільйон заяв на вступ до вишів країни. Станом на 8 ранку 19 липня було подано в загальному 1 148 500 заяв. Бажання навчатися у вищих навчальних … »


Поправити результати ЗНО в цьому році буде неможливо!

Система перевірки результатів випускників, збереження і підсумовування балів — все це перебуває в руках програмного забезпечення Міністерства освіти і науки України. І представники запевняють, що зараз все максимально захищено, і більше не буде ніякого збою. Саме про це сказала 17 … »


Освіта дітей з особливими потребами — тренінг у Вінниці

Ми вже багато чули різної інформації про інклюзивну освіту. У нашій країні гідних умов для такого виду навчання немає. Але при цьому робиться все можливе, щоб діти з особливими потребами все-таки змогли отримувати потрібну і якісну освіту на рівні з … »


Шкільний предмет «Захист Вітчизни» викладатимуть якісніше

Міносвіти в офіційному листі Міноборони просить відомство посприяти комплектуванню кабінетів у всіх українських школах новим спорядженням, необхідним для якісного викладання предмета «Захист Вітчизни». Зокрема, Міносвіти пропонує надати школам навчальну зброю, муляжі боєприпасів і зброї, засоби індивідуального захисту з метою більш … »


У навчальних закладах посилять заходи безпеки

Міносвіти рекомендує навчальним закладам розширити перелік додаткових заходів, які будуть здійснені для забезпечення належного рівня безпеки. Про це йдеться в офіційному листі відомства, направленому керівникам департаментів освіти і науки в регіонах України. Посилення безпеки стосується, в першу чергу, місць перебування … »


Американські вузи — кращі у світі

Починаючи з 2003 року, університет з Шанхая Цзяо Тун щорічно представляє список 500 кращих університетів світу, який багатьма експертами в сфері освіти визнаний одним з найавторитетніших рейтингів. Рейтинг складається на основі декількох критеріїв, таких як індекс цитування дослідників, кількість випускників-лауреатів … »


Міносвіти визначило тему першого уроку в школах України

Україна — єдина країна! Саме так звучить тема першого уроку, який пройде у всіх школах країни 1 вересня. При виборі теми Міносвіти відштовхувалася від суспільно-політичної ситуації в країні та подій в Криму і на Сході України. Мета першого уроку — … »


Президент дав «добро» реформам в освіті

Якось питання про підписання законопроекту набрав гласності завдяки заступнику міністра освіти і науки Інні Совсун, тут же Петро Порошенко поставив свій автограф на ньому, відкинувши пропозицію міністерства фінансів його ветувати. Першого серпня міністр освіти і науки Сергій Квіт оголосив про … »


Президент саботує закон про освіту

Законопроект про внесення змін до системи освіти, прийнятий ще 1 червня, до сих пір не підписаний Порошенком. Крім того, за словами заступника міністра освіти і науки Інни Совсун, міністерство фінансів пропонує Президенту не тільки не ставити підпис на законі, а … »


Top