Англійська: заняття в групі чи приватний викладач?

Англійська: заняття в групі чи приватний викладач?

Твердження про те, що англійська потрібна всім, не потребує доказів. Діти з садка вивчають ази іноземної мови, а при прийомі на роботу у кандидатів часо запитують сертифікат, що підтверджує певний рівень володіння англійською мовою.

З ростом популярності і потреби на ринку праці іноземної мови стрімко збільшилася кількість курсів, приватних вчителів, шкіл та інших освітніх установ, які пропонують свої послуги. Серед такого різноманіття дуже легко загубитися. Чимало людей часто змінюють способи вивчення, постійно експериментуючи.

Серед школярів і студентів дуже поширена практика отримувати інформацію з уроків, які веде репетитор англійської мови в Києві. Дійсно, кількість приватних педагогів просто зашкалює. Якщо подивитися структурну і вікову діаграму, то можна зробити висновок, що найбільше людей, які пропонують свої послуги, серед педагогів середнього віку, не сильно відстають від них студенти старших курсів. У такому величезному місті як Дніпро є з кого вибирати.

Не менш поширена форма вивчення — групові заняття. Головним недоліком цього методу можна назвати нездатність викладача приділити більше часу одному з учнів, в разі якщо він вимагає допомоги. Але в загальних уроках є і свої плюси, наприклад успіхи одних, напевно будуть надихати, і стимулювати інших. Можливість порівнювати свій прогрес з одногрупниками позитивно впливає на успішність. Елемент здоровою боротьби завжди корисний.

Якщо ж ваші заняття під керівництвом репетитора з англійської мови в Києві, то ваша перевага полягає в тому, що вам присвячений весь час занять. Навпаки, якщо вам є над чим працювати, і цієї роботи багато, то для вас краще підійдуть приватні заняття.

Визначатися між груповим та індивідуальним заняттям найкраще виходячи з власних уподобань і навичок засвоєння інформації. Якщо ви більш закрита людина або ж любите діяти самостійно, то ваш варіант — репетитор англійської в Києві. Для більш вільної англійської підходять групові уроки.


Top